Re: Улыбнитесь 2015

16
Шкільний вчитель говорить колезі: - Hі, працювати стало зовсім неможливо. Учитель боїться директора. Директор-інспектора. Інспектор-перевіряючих з міністерства. Міністр-батьків. Батьки бояться дітей. І тільки діти нікого не бояться ...
* * * * *
Дружина на курорті розмовляє з чоловіком по телефону: - Ну, що там вдома нового? - Все нормально, тільки кішка здохла. - Ну, що ти за нетактовна людина? Мене до таких слів треба ж обов'язково підготувати. - Яким чином? - Почав би, наприклад, з того що вона залізла на дах будинку і випадково впала і розбилася. Ти зрозумів як? - Ну, в принципі да. - Гаразд ... як там поживає моя матуся? - Уже залізла на дах ...
* * * * *
Один вчитель скаржиться іншому: - Ну і клас мені потрапив тупий. Пояснюю їм теорему - не розуміють. Другий раз пояснюю - не розуміють. Третій раз пояснюю - сам зрозумів, а вони все одно не розуміють ...
* * * * *
- Я не стверджую, що твоя мати погано готує, - говорить наречений нареченій, - але я здається починаю розуміти, чому ви молитеся перед їжею.
* * * * *
- Пане суддя! Скільки років мені дадуть, якщо я вб'ю свою тещу?!
- 10! .... А якщо ще й мою, то рік!
* * * * *
Сусіди зовсім очманіли! Три години ночі, по батареї довбають! Добре я не сплю, на гармошці граю!


Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Улыбнитесь 2015

26
Alexandr писав:А ви знали, що ЛЮДИ були створені для того, щоб КОТАМ було з ким жити :mrgreen: :mrgreen:
Встречаются кот и гном. Кот спрашивает:
- Ты кто?
- Я гном. Людям делаю всякие пакости: порчу вещи, ору по ночам, спать не даю.
- А ты кто ?
Кот подумал и ответил:
- Ну, тогда я тоже гном...
Д.Петров, г.Воронеж

Re: Улыбнитесь 2015

27
Продовження анекдотів про КОТЕ
Коти – це магічні тварини, здатні одним лише «Мяу» добитися від свого власника того, за що собакам доводиться бігати, стрибати, подавати лапу, приносити тапки і охороняти будинок!
* * * * *
Дивлячись на поведінку мого кота можна з впевненістю сказати, що це я живу в його квартирі, а судячи з його погляду – мені вже давно пора з’їжджати. :mrgreen:
* * * * *
При відкритті нової шахти згідно традиції у ню кинули кота. Вилазячи той надряпав перші дві тонни вугілля. :mrgreen:
* * * * *
На новосіллі господарі першим ділом у квартиру пустили кішку – та двері закрила, замки поміняла, вже другий рік живе, а в дверне вічко сокиру показує.
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Вкладення
КОТЕ.jpg КОТЕ.jpg Переглянуто 5141 раз 14.78 Кіб

Re: Улыбнитесь 2015

28
Якщо чорний гумор не всім подобається, то я думаю, що анекдоти про КОТЕ люблять усі. Продовження...

Зустрічаються два коти. Один жирний, здоровий, лискучий. Інший худий, драний, брудний. Товстий каже:
- Слухай, ось на тебе подивишся і думаєш, що в країні голод!
Худий:
- А на тебе подивишся і думаєш, що ти-причина! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
* * * * *
Березень. Армія котів оголошує весняний призов. :mrgreen:
* * * * *
Татку? це шо?
- Це кіт.
- Татку, шо це?
- Це кіт!
- Це шо, татку?
- Кіт.
- Шо це, татку?
- Не знаю!
- Це кіт, татку! :mrgreen:
* * * * *
Ось, що означає сенсорний телефон… Кішка обнюхуючи його, зробила 3 знімки, відправила 5 повідомлень і викликала наряд міліції. :mrgreen:
* * * * *
Довго думали – чого котику в організмі бракує, якщо він їсть поліетилен. Вирішили, що розуму. :mrgreen:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Повернутись до “Гумор та інші вільні теми”