Re: Помогите определить кактусы!!!

676
Дякую! Але що мені тоді робити з ними? Немає можливості поставити в більш освітлене місце. Вікна виходять тільки на північ.
Вдячна, що припустили назви моїх кактусів. Можливо, Ви зможете ще кілька моїх кактусів визначити.


Вкладення

Re: Допоможіть, будь ласка, розпізнати моїх колючих друзів!

678
Доброго дня.
1, 4 - Mammillaria prolifera;
2 - Cereus peruvianus f.monstrosa;
5 - Echinopsis chamaecereus (дуже потянувся, не вистачає світла);
3 - Схожий на Cleistocactus strausii, якому не вистачає світла.
Мені здається, що вашим рослинам бракує світла. Яка сторона світу у вашого вікна?

Re: Допоможіть, будь ласка, розпізнати моїх колючих друзів!

683
Cactus_AR писав:Дякую за пораду, але немає можливості перенести їх в більш світле місце :|
Проблему це повністю не вирішить, але додаткові екрани можна влаштувати для підсвітлення (дивіться фото). Ще можна зосередитись на колекціюванні не дуже вибагливих до світла рослин: малоколючкових гімнокаліціумів, нотокатусів, ехінопсисів, лофофор тощо.
Коли "тиркне" кактусами досить сильно, то й можливості одразу з'являться :-). Наприклад, я й квартиру обирав обов'язково з виходом вікон на південь. Зараз сам страждаю від спеки, але рослинам добре :-)
Вкладення

Re: Допоможіть, будь ласка, розпізнати моїх колючих друзів!

686
Денис писав:
Cactus_AR писав:Дякую за пораду, але немає можливості перенести їх в більш світле місце :|
Проблему це повністю не вирішить, але додаткові екрани можна влаштувати для підсвітлення (дивіться фото). Ще можна зосередитись на колекціюванні не дуже вибагливих до світла рослин: малоколючкових гімнокаліціумів, нотокатусів, ехінопсисів, лофофор тощо.
Коли "тиркне" кактусами досить сильно, то й можливості одразу з'являться :-). Наприклад, я й квартиру обирав обов'язково з виходом вікон на південь. Зараз сам страждаю від спеки, але рослинам добре :-)
Дякую. Скористаюся порадою. :wink: :good:

Re: Помогите определить кактус:)

688
Добрый день. Передайте привет такой девушке ;-)
Это Mammillaria. Вид, к сожалению, не могу сказать, потому что такого плана маммиллярии лично для меня все почти на одно "лицо". Кстати, весьма неприхотливое и благодарное растение. Максимальное количество солнца, тогда она будет вся укутана колючками и волосками. Идеально - окно или балкон на южной стороне. Полив май-сентябрь раз в неделю-две, октябрь-апрель - без полива. Пересадить можно сейчас, можно весной в горшок на пару-тройку сантиметров больше. Очистить корни от старого грунта у вас скорее всего не получится без их повреждения. Поэтому просто перевалите растение: вымите с комом грунта, насыпьте на дно нового горшка слой дренажа (например, керамзита), далее слой земли, затем установите растение и засыпьте боковые зазоры землёй. Сверху корневую шейку присыпьте также дренажом (например, мелким гравием). Землю проще купить в магазине: полистайте форум, очень много есть информации про землесмесь. Конкретно для таких растений я добавляю в почву чуть ракушки/гипса/извести. После пересадки полив через неделю-две.

Re: Допоможіть, будь ласка, розпізнати моїх колючих друзів!

690
filadisa писав: Вы сильный фанат кактусов, выбирая квартиру с солнечной стороной!)) Есть плюс, осенью-зимой-весной будет немного теплее :-D
Вы знаете, думаю, все занимающиеся кактусами, фанаты. Помню в детстве даже через Днепр плавал с пакетом на шее за крупным песком на остров. Даже смешно вспоминать. Думаю, мои коллеги, регулярно совершают не меньшие подвиги во имя великой цели выращивания кактусов. В это смысле очень интересно прочитать К. Чапека "Похищенный кактус". И с юмором, и про кактусистов.
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”