Re: Бегонии

5
Із трьох видів, які є в моїй колекції, Ваша найбільш схожа на B. dregei. До речі, сіянці саме цього виду, мабуть, є найкращим матеріалом для особливо нетерплячих бонсаїстів - за півтора-два роки можна отримати цілком виставкові екземпляри. Щоб не бути голослівним, завтра-післязавтра постараюсь сфотографувати і викласти кілька своїх B dregei.
А що Ви плануєте робити із своїми бегоніями - формувати в якомусь бонсаїчному стилі чи просто "нехай собі ростуть"?

Re: Бегонии

7
varo, 4 материка, 1800+ видов, несколько тысяч гибридов... Бегонии - излюбленный продукт подоконников бабушек и жертва ботаников - систематиков, что приводит к тому, что гугл начинает лихорадить от одного упоминания этого слова. :) Но вот направление для поиска: https://www.google.ru/url?sa=t&rct=j&q= ... EDNrOfJwG- - Да, для определения нужно знать все особенности растений. Но я верю, что у Вас получится. :-D
Мой сайт: cactusist.dp.ua

Re: Бегонии

8
varo писал(а): Но листики у моих бегоний разные??...
На мій погляд, якраз права схожа на Begonia dregei,ну а на який вид схожа ліва важко сказати, можливо це якась спонтанна мутація.
Ну і обіцяні фото моїх Begonia dregei
Вкладення

Re: Бегонии

9
Андрей Лукьянцев писав:varo, 4 материка, 1800+ видов, несколько тысяч гибридов... Бегонии - излюбленный продукт подоконников бабушек и жертва ботаников - систематиков, что приводит к тому, что гугл начинает лихорадить от одного упоминания этого слова. :) Но вот направление для поиска: https://www.google.ru/url?sa=t&rct=j&q= ... EDNrOfJwG- - Да, для определения нужно знать все особенности растений. Но я верю, что у Вас получится. :-D

Странно, я думал, каудексных видов всего 3((.

Re: Бегонии

11
varo,насправді каудексних бегоній трохи більше, ніж три, але, на щастя і не 1800+. Гугланіть латиною Bihrmann's caudiciforms (як на мене, це найкращий пізнавально-ілюстративний сайт з цієї тематики), здається там 8 каудексних видів бегоній, але Begonia dregei i B. partita настільки схожі між собою, що їх важко вважати окремими видами. Додам, що до цього комплексу видів ще належить B. natalensis i,можливо, B. richardsiniana.
Щодо поживності грунту, то тут трохи спрацював оптичний обман,- незадовго до фотосесії рослини змокли під дощем, а сира земля завжди здається більш поживною, ніж суха, хоча в цілому для бегоній я використовую трохи поживнішу суміш, ніж для багатьох інших сукулентів.
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”