Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

18
T.V.N. скажіть, будь ласка. В мене ось той ехінопсис, що на першій фото, дуже витягнувся вгору, я хочу придати йому нормальну форму. Як мені ліпше вчинити? Зрізати верхушку, засушити і укорінити?
Завжди радий бачити Вас.

Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

22
Доброго вечора усім. Хотів запитати про останнього свого зеленого друга. Знайшов я його в одному із придорожніх квіткових магазинів, де на поличках було забито усілякими різними рослинами без підписів. Продавщиця навіть не була в курсі що саме за вид і як називається. Я так підозрюю, що це якась Маммілярія. На ній зверху була приклеєна на гарячий клей штучна квітка. Я придбав і по приїзду додому став відковирювати той клей. Через те, що ним були заляті голочки, його віддерти звідти було вкрай складно. Довелось прикласти зусиль аби відірвати його. Але, на перевеликий жаль, він відірвався разом з голочками і частинками самого кактуса. Отже, як саме він називається і чи заживуть ті ранки його коли небудь безслідно?
Завжди радий бачити Вас.
Вкладення

Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

23
Доброго дня. Вважаю, що перейматися через ранки на кактусі не треба. Якщо їх не зволожувати і дати підсохнути, все буде гаразд. Косметичний вигляд рослини виправиться коли ця ранка опуститься вниз за рахунок росту стебла.
Стосовно назви, я завжди раджу купувати рослину у перевірених продавців з відомими даними про рослину. Зараз в інтернеті безліч різноманітних пропозицій, починаючи з цього сайту. Досить часто навіть найдосвідченішому фахівцю складно визначини точну назву рослини. Хоча род цієї рослини дійсно мамміллярія.
Щодо продавця, то ви мене насмішили - майже ніколи я компетентних продавців в таких магазинах не зустрічав. Вони не знають елементарних речей щодо уходу за кактусами, а ви питаєте про назву.

Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

25
Шкода, звісно ж, але нічого, я буду доглядати за ним як і за ехінопсисом. Я зараз їх усіх перемістив на балкон, там більше сонця, надіюсь, їх стан значно поліпшиться. Вчора дивився відео про цвітіння, яким же здивуванням для мене було те, що їх усю зиму не можна поливати, аби бутони заклались :) До речі, у кого є можливість поділитись маленькими дітками якихось цікавих видів і прислати по пошті?
Завжди радий бачити Вас.

Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

27
ingBear писав:Схожий на Mammillaria hahniana subs. woodsii.
А я ще знаходив дуже подібний тип Mammillaria mystax. Що скажете? UPD: Переглянув різницю, все ж Ви праві - моя Маммілярія має біленький пушок, а Містакс не має такого. :)
Ось посилання https://plantlust.com/plants/15210/mammillaria-mystax/

І ще, якщо маєте змогу по декількох фотографіях підказати.. Моя подружка теж має декілька улюбленців, хоче дізнатись їхні назви аби можна було далі згідно потрібних умов їх вирощувати.
Завжди радий бачити Вас.
Вкладення
Це, я так розумію, неправильно доглянутий Ехінопсис? Це, я так розумію, неправильно доглянутий Ехінопсис?
Що за малюки? Що за малюки?
І про ці підкажіть. І про ці підкажіть.

Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

29
T.V.N. писав:2- Mammillaria gracilis (обоим в момент роста крайне не хватало освещения)
Як можна їм допомогти ще? Я так розумію, що форма стебла вже більше не виправиться ніколи. Чи можна спробувати укорінити верхівки тоненькі?
Завжди радий бачити Вас.

Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

30
Побольше солнца, не очень питательный грунт, сухая зимовка. Эхинопсис ещё мал и нарастит со временем массу, а это всё осядет. Маммиллария склонна к образованию побегов, вырастит "здоровый" прирост, и через несколько лет будете иметь хороший кустик.
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”