Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

1
Доброго часу доби. Допоможіть визначити як саме називаються дані какутус та сукулент.
Одного придбав у магазині маленькому, там навіть не було назви на ньому, а сукулент подарували ще у 2017 році, маленького і у жахливому стані, вирощую з любов*ю, та не знаю як його називати. Буду дуже вдячний.


Завжди радий бачити Вас.
Вкладення

Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

3
Дуже дякую Вам.
Востаннє редагувалось 12/04/2020-20:53 користувачем Systematist, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Излишнее цитирование (оверквотинг) - нарушение п. 1.3.9. "Правил форума"
Завжди радий бачити Вас.

Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

5
А цвісти він уміє? Я дивився, що всі схожий на шиловидну, але все ж має значні відмінності.
Востаннє редагувалось 12/04/2020-20:53 користувачем Systematist, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Излишнее цитирование (оверквотинг) - нарушение п. 1.3.9. "Правил форума"
Завжди радий бачити Вас.

Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

12
T.V.N. сьогодні пересадив їх в іншу землю (субстрат для кактусів та сукулентів), змішану з річковим піском та крихтами цегли червоної, на низ помістив дренаж. Буду намагатись відновити їх стан здоров*я.
Завжди радий бачити Вас.

Re: Допоможіть визначити типи кактуса та сукулента.

15
T.V.N. писав:Вот это forma monstrosa.

А що взагалі означає приставка "монстроса" біля назви кактуса? Я помічав, що дане слово буває в різних назвах.

Мені дані рослини дуже сподобались, я декілька років тому ехінопсис посадив в звичайну землю з городу і поливав його не зовсім правильно (навіть взимку). Лише зараз виникло бажання розібратись з цим усім та почати вирощувати їх відповідно з рекомендаціями. Тому вони в такому поганому стані :(
Завжди радий бачити Вас.
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”