Нові поступлення. Допоможіть визначити.

Подсказки, советы по определению и уточнению названий

Piper » 06/07/2009-20:08
gvorn писал(а):
Piper писал(а): А може 3,4,5 бути parodia maassii v. albescens??

Ні, це не пародія взагалі...Мені воно чомусь хаматокактус нагадало

Тааак. Так все-таки. Хаматокактус чи пародія??
Як будемо визначатися?

xans » 06/07/2009-20:26
Parodia maxima.

НЕ Хаматокактус.
Всего,
Xans

gvorn » 06/07/2009-21:51
xans писал(а): Parodia maxima.

НЕ Хаматокактус.

Нууу не знаю...Маю пародію максиму, колючки більш гачкуваті, ареоли більш опушені, білий пух покриває. Але що мені найбільше не нагадує пародію, так це сосочки. В пародії вони більш кругліші і відокремленіші, а тут вони ніби на кожному ребрі зливаються. Хоча, ті голандці - то такі загадкові істоти:-D Тому і віддаю перевагу купляти з перевірених джерел.
То що не хаматукактус, не спорю. Просто сказав, що перше прийшло в голову
В приєднанні причепив свою максиму для порівняння

Вложения

P.maxima.jpg
P.maxima.jpg (72.78 КБ) Просмотров: 1990

gvorn » 06/07/2009-22:16
От подивився ще на свою другу максіму...Може Ви і праві. Всі ті відмінності можуть бути зумовлені умовами утримання: більше добрив, щедріший полив, менше сонця. Від того і рідша колючка і відсутність пуху...

Piper » 07/07/2009-00:03
Ну що ж. Вибір зроблено - це пародія максіма. Такий каламбур вийшов - голандці(а мій екземпляр якраз і є голандцем) виростили пародію на пародію.
Буду ростити з нього справжню пародію. Тим більше, що вже в молодих ареолах і пух зявився. А голки центральні насправді таки крючковаті добре. На фото погано видно(сильно стиснув щоб в повідомлення влізло).
І якісь ці голки ніби прозорі. Практично не ламаються, гнуться (не я пробував, попередні власники).
Ну дякую всім.
А взагалі, хто з учасників сайту продає вже рослини а не сіянці? Не маю часу та й хисту висіювати кактуси.

xans » 07/07/2009-08:25
Не вижу тут никакой пародии на пародию. Нормальное молодое растение. А сеять и "поднимать" молодые пародии, вообще говоря, не так уж и просто, поверьте.

На сайте есть каталог растений на продажу - ознакомьтесь.

Удачи.
Всего,
Xans

gvorn » 07/07/2009-08:52
piper писал(а): А взагалі, хто з учасників сайту продає вже рослини а не сіянці? Не маю часу та й хисту висіювати кактуси.

Можна дійсно подивитися на каталог сайту, там є цікаві позиції...Але все залежить, що саме Ви хочете
P.S. А де Ви проживаєте?

Piper » 07/07/2009-10:25
В Закарпатті.

gvorn » 07/07/2009-11:27
Інколи буваю у Львові. Якщо Ви там теж буваєте, то можна би щось домовитись. Якщо що, то пишіть в особисте

Piper » 07/07/2009-13:03
gvorn писал(а): Інколи буваю у Львові. Якщо Ви там теж буваєте, то можна би щось домовитись. Якщо що, то пишіть в особисте

Написав в особисте.

Astro » 08/07/2009-15:20
На фото 99% Parodia maxima ии что то ну очень близкое..

Lira » 08/07/2009-15:59
Допоможить , будь ласка , визначитись з назвою цієї рослини.

Вложения

P7082772s.jpg
P7082772s.jpg (73.15 КБ) Просмотров: 1877

Piper » 08/07/2009-22:50
Щось схоже є і в мене. Я думаю, що це все-таки якесь доліхотеле. Хоча зараз всі вони відносяться до мамілярій. Але квіти різняться. У мене є схоже доліхотеле з жовтими квіточками. У доліхотеле квіти більші і ніжніші, так би мовити. У мамілярій менші і грубіші чи твердіші. Це виключно мої спостереження. Чекайте на відгуки інших гуру цього сайту. Я не сильний цу визначенні видів і родів. Я кактусами та суккулентами виключно насолоджуюся в плані вирощування та спостереження. Як дітьми.javascript:emoticon(':wink:')

Piper » 08/07/2009-22:54
Astro писал(а): На фото 99% Parodia maxima ии что то ну очень близкое..

Я згодний, що це вже точно 100% пародія. Максіма чи ні - немає різниці. Мені головне було, щоб знати як утримувати і в наступному році отрмати цвітіння.

Ivelena » 14/07/2009-16:42
Lira писал(а): Допоможить , будь ласка , визначитись з назвою цієї рослини.

Ирочка, это из разряда маммиллярий фрайлеаны или шурлеаны (так, во всяком случае, они назывались по-старому :roll:), но никак не долихотеле, которые не растут такими столбиками и цветут только желтыми цветками :wink: .