Re: Отгадывалки

394
Ну все Валерію кажіть відгадку, а то справді почнемо по всіх родах та видах "бігати" :-P
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

395
Alexandr писав:Ну все Валерію кажіть відгадку, а то справді почнемо по всіх родах та видах "бігати" :-P
Так Вы ж просылы Олександре ще загадок...От трошки и помиркуйте на дозвилли! :-P А поки будете миркувати-так и вси кактусы вывчыте! :-P :-P :-P Выбачаюсь за мову!

Re: Отгадывалки

396
По-перше, Валерію - я початківець, і поки, що вивчаю тільки ті роди та види, які є у мене, або які я планую придбати чи посіяти.
По-друге я розраховував на не такі складні загадки. То ж здавайтеся і кажіть відгадку
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

398
Нет,Александр,не скажу! :-D Вы же сами просили еще загадок-вот и помучайтесь немножко!Это только пойдет Вам же на пользу.Побольше узнаете-расширите свой кругозор! А растение ооочень простое... Многие, уже наверное, знают ответ.:-D А если я здесь буду загадывать простые загадки,как Вы хотите,то я наверное, не буду успевать их выкладывать!

Re: Отгадывалки

399
Тільки не смійтеся :mrgreen: ще одна версія - це Notocactus mammulosus чи Notocactus submammulosus
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

400
Нет,Александр(погано книжки читав! :-P ) Даю тебе посказку,так уж и быть!Растения с ооочень крупными цветочками!???? Угадаешь-получишь приз! Наборчик семян для початкивця! :-D Ну даже,если не угадаешь-все равно получишь! Так что постарайся! :-D

Re: Отгадывалки

401
Я знаю лише декілька кактусів з дуже великими квітами - це Ехінопсіси та Еріоцереуси ще можна Лобівію дописати
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

403
Думаю слід зупинитись на Ехінопсісах а точніше Setiechinopsis mirabilis syn. Echiopsis mirabilis (він здається найбільше схожий якщо це не він то я не ляжу спати доти доки не дізнаюсь) :-D :-D
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”