Re: Отгадывалки

406
Alexandr писав:Так скажіть хоть в чому не вгадав у роді, у виді, в чому?
Не сетиэхинопсис мирабилис это! У мирабилиса длинная центральная колючка и тело другого цвета. :roll:


Re: Отгадывалки

407
Все, роблю передостаннє припущення - це (хоча не дуже схоже, можливо молодий) ECHINOPSIS ancistrophora, або - це LOBIVIA backebergii чи LOBIVIA einsteinii синонім REBUTIA einsteinii (це взагалі навряд чи)
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

409
Якщо інші види які я перерахував також не підходять, то я здаюся :cry: Все досить :!: :oops: :cry:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

410
Ну все, Валерію тепер точно кажіть я вже перерахував багато видів, скажіть мені хто це або в приват (я більше вгадувати не буду :oops: ) чи прямо тут :!: :!: :!:
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

412
Ну все,Александр уже наверное застрелился! :-P :-P :-P Поэтому освободилось местечко для других желающих поугадывать! :roll: И никакой не эхинопсис,но уже теплее стало...

Re: Отгадывалки

413
Valertos писав:Ну все,Александр уже наверное застрелился! :-P :-P :-P Поэтому освободилось местечко для других желающих поугадывать! :roll: И никакой не эхинопсис,но уже теплее стало...
Хм... Вы же на эхинопсисы говорили, что тепло. Или под "тепло" подразумевалось, что не эхинопсис, а какая-то его родня?
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”