Re: Отгадывалки

511
По каталозі насіння "дядька" Брека (якщо я правильно зрозумів позначки та інші коментарі, адже англійської не знаю, а розумію її лише близько до тексту( у школі вивчаю німецьку)) росте лише один вид - nyensis.... "Погуглив" трохи...але він не дуже схожий.....


Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

514
Невже (хоч і з підказкою) вгадав..... :-D
Про те, що це ще молода рослина я теж почав здогадуватись.... :wink: вже навіть хотів запитати про вік рослини.... :) Мене збило з пантелику фото nyensis від Skeptyk'a....
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

515
Alexandr писав:ESCOBARIA abdita
Все верно!Все написавшие правильно угадали его название!Продолжение следует...Это шо за зверь?
Вкладення
IMAG1375.jpg IMAG1375.jpg Переглянуто 3052 разів 120.06 Кіб

Re: Отгадывалки

516
Ну що ж, Валерію, ніхто не хоче вгадувати Вашу рослинку.....Буду я випробовувати долю....
Це ERIOSYCE odieri (Neochilenia atra)??? Так/ні???
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

517
Alexandr писав:Ну що ж, Валерію, ніхто не хоче вгадувати Вашу рослинку.....Буду я випробовувати долю....
Це ERIOSYCE odieri (Neochilenia atra)??? Так/ні???
Нi,Alexandr,це не так...

Re: Отгадывалки

520
Alexandr писав:Може тоді ERIOSYCE curvispina :wink:
Alexandr,так можно угадывать бесконечно долго,ибо многие чилийцы внешне очень схожи друг с другом,Нужно просто повнимательнее посмотреть на это взрослое растение и написать 3,5,10 вариантов...И плясать потом оттого,что в этих вариантах есть правильная версия! :roll: Ну,так на кого оно больше похоже?

Re: Отгадывалки

522
Юрий32 писав:Паусикостата неочиления
Нет,должен вас огорчить-это не паусикостата неочиления...Правильная сегодняшняя классификация этого рода-Eriosyce.А вот какая из них-это и предстоит угадать! :-D

Re: Отгадывалки

524
Valertos писав:
...Нужно просто повнимательнее посмотреть на это взрослое растение и написать 3,5,10 вариантов...И плясать потом.... :roll: Ну,так на кого оно больше похоже?
Валерію, я був повністю впевнений :) , що на фото зображена ERIOSYCE odieri (Neochilenia atra) - не вона :roll: .............
Другий варіант, який я залишив на крайній випадок - ERIOSYCE curvispina (і як правильно вказав Олександр (Eriocactus) Pyrrhocactus curvispinus) - теж не влучив :cry: ........
Останній мій здогад - Pyrrhocactus aspillagae,але щось мені підказує, що це "арія геть з іншої опери" :roll: .......
Якщо й ця версія виявиться хибною, то я так більше не граю (мабуть :mrgreen: ) :-? :roll: .......................
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.

Re: Отгадывалки

525
Alexandr писав:
Valertos писав:
...Нужно просто повнимательнее посмотреть на это взрослое растение и написать 3,5,10 вариантов...И плясать потом.... :roll: Ну,так на кого оно больше похоже?
Валерію, я був повністю впевнений :) , що на фото зображена ERIOSYCE odieri (Neochilenia atra) - не вона :roll: .............
Другий варіант, який я залишив на крайній випадок - ERIOSYCE curvispina (і як правильно вказав Олександр (Eriocactus) Pyrrhocactus curvispinus) - теж не влучив :cry: ........
Останній мій здогад - Pyrrhocactus aspillagae,але щось мені підказує, що це "арія геть з іншої опери" :roll: .......
Якщо й ця версія виявиться хибною, то я так більше не граю (мабуть :mrgreen: ) :-? :roll: .......................
Alexandr,та давайте ше трохи пограемо!? :-D Не отчаивайтесь,а еще немного подумайте и покопайтесь в тырнете!Все уже итак поняли,что это ....кактус....???? Сейчас его относят к Eriosyce.
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”