33
Это не похожий, а правильный . Верное название Copiapoa tenuissima. :) Хотя самого растения никто не видел, т.к. его не показали. :)

34
помилку з copiapoa ще на другій сторінці вияснили... краще підскажіть назву кактуса на другій фотці

35
Могу предположить, что на второй фотке молодая карнегия.
Их иногда продают на "голландских" лотках.

37
dia_ua писав:На четвертій фото два невідомих.... і якщо можна, то скажіть назву ребуциї на аваторі..
А Вы думаете, что такое маленькое фото подлежит идентификации?

40
а... я вже якось, здається, сам знайшов Rebutia flavistyla. Але якщо це щось інше, то я можу більше фото знайти.

41
Недавно був на виставці і купив кактус. На горшочку написано Horridocactus paipaceus, але в інтернеті не де немає подібної назви (paipaceus). Підскажіть як він насправді називається.
Вкладення
IMG_4059 (600 x 387).jpg IMG_4059 (600 x 387).jpg Переглянуто 3489 разів 45.75 Кіб
IMG_4060 (600 x 400).jpg IMG_4060 (600 x 400).jpg Переглянуто 3489 разів 30.21 Кіб

42
Действительно, такого названия нет. В справочнике по синонимам кстати тоже. Даже если ошибка и следует читать pampaceus, то тоже будет неверно, ибо в пампе они НЕ РАСТУТ! И опять же нет такого названия.
По фото определить тоже сложновато, нужно посмотреть, когда подрастет и зацветет. А вообще вам совет - при покупке выясняйте происхождение растения (из каких семян выращено, от кого получено, синонимы названий, полевые номера и т.д.). А у кого вы покупали, не помните?

43
я пам"ятаю але не будемо людину ображати... так я і думав, що прийдеться чекати цвітіння... :-?

44
подарували такі мамілярії підскажіть, будь ласка, вид
Вкладення
IMG_4944 (600 x 400).jpg IMG_4944 (600 x 400).jpg Переглянуто 2846 разів 61.11 Кіб
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”