16
СООБЩЕНИЕ ПЕРЕНЕСЕНО
Наш Активный участник dia_ua
Зарегистрирован: May 03, 2009
Сообщения: 38
Откуда: Київ
Добавлено: Вс Окт 03, 2010 1:48 pm Заголовок сообщения:

писал:-----------------------------------------------------------------------------

Зараз краще обпирскати (але й можна і полити якщо ви його давно не поливали тобто якщо грунт сухий). Обпирскуйте і поставте в тепле світле місце, щоб волога швидко випарувалася. Думаю одного разу буде досить, але для контрольного удару по шкідниках, можна повторити через півтора два тижні. Дозування цих припаратів є на упаковці (один пакетик на десять літрів води, але можна і на меншу кількісь води)


17
СООБЩЕНИЕ ПЕРЕНЕСЕНО
Наш Новичок kotenya1987

Зарегистрирован: Oct 03, 2010
Сообщения: 9
Добавлено: Вс Окт 03, 2010 1:59 pm Заголовок сообщения:
писал: ----------------------------------------------------------------------------

дякую, піду зараз в магазин пошукаю препарат.
на кактусі тріщини по всьому тілі - на фото видно, а зверху як біла фатка, я боюсь чи не зашкодить отрава серцевині, якщо через ці величезні тріщини потрапить всередину??
мені інші кактуси теж цим препаратов поприскати? їх у мене 20 штук.. але таких ознак кліща немає..

18
СООБЩЕНИЕ ПЕРЕНЕСЕНО
Наш Активный участник dia_ua
Зарегистрирован: May 03, 2009
Сообщения: 37
Откуда: Київ
Добавлено: Вс Окт 03, 2010 2:19 pm Заголовок сообщения:

писап:------------------------------------------------------------------------------

Для профілактики можна обпирскати ті кактуси, які стояли біля хворого. Після протравки їх краще відставити від здорових. Сама хімія не шкідлива для рослини, небезпечне загнивання, тому його і потрібно поставити в тепле місце.

Угадай название, получи подарок:)

19
СООБЩЕНИЕ ПЕРЕНЕСЕНО
Наш Активный участник kotenya1987
Зарегистрирован: Oct 03, 2010
Сообщения: 20

Добавлено: Пн Окт 04, 2010 10:52 pm Заголовок сообщения: Угадай название, получи подарок:)

писал(а): ------------------------------------------------------------------------

Под подарком подразумеваеться моральное удовольствее от своей эрудиции и моя искреняя благодарность))
Вкладення
3.jpg 3.jpg Переглянуто 4069 разів 65.09 Кіб
2.jpg 2.jpg Переглянуто 4069 разів 57.33 Кіб
1.jpg 1.jpg Переглянуто 4069 разів 25.39 Кіб

Заголовок сообщения: Угадай название, получи подарок:)

20
СООБЩЕНИЕ ПЕРЕНЕСЕНО

Наш Участник kotenya1987
Зарегистрирован: Oct 03, 2010
Сообщения: 19

Добавлено: Пн Окт 04, 2010 10:53 pm Заголовок сообщения:

писал(а): ------------------------------------------------------------------------

и вот
Вкладення
3.jpg 3.jpg Переглянуто 4066 разів 60.39 Кіб
2.jpg 2.jpg Переглянуто 4066 разів 45.94 Кіб
1.jpg 1.jpg Переглянуто 4066 разів 65.39 Кіб

Угадай название, получи подарок:)

21
СООБЩЕНИЕ ПЕРЕНЕСЕНО

Наш Участник kotenya1987

Зарегистрирован: Oct 03, 2010
Сообщения: 18

Добавлено: Пн Окт 04, 2010 10:53 pm Заголовок сообщения:

писал(а):------------------------------------------------------------------------

и вот
Вкладення
4.jpg 4.jpg Переглянуто 4065 разів 47.06 Кіб

22
СООБЩЕНИЕ ПЕРЕНЕСЕНО

Наш Завсегдатай balanovskiy

Зарегистрирован: Jan 11, 2010
Сообщения: 276
Откуда: Днепропетровск, Украина
Добавлено: Пн Окт 04, 2010 11:20 pm Заголовок сообщения:

писал: ----------------------------------------------------------------------------

Gymnocalycium calochlorum
_________________
www.cactus-dnepr.ucoz.ru

24
kotenya1987 писав:всі кактуси цілий рік стоять на підвіконні, а літом на балконі, де вікна весь-час відчинені. у мене східна сонячна сторона і світло на кактуси потрапляє до 11 години дня як мінімум!!! тому повітря і сонця їм вистачає.
і грунт купую "Для кактусів". поливаю раз в 3 неділі, іноді раз у 2.
Це і справді мінімум,необхідний для виживання,але не для здорового розвитку багатьох кактусів.
Фото 3_740jpg. aloe aristata.
10 - теж echinopsis gybr.
st.marian.sky@gmail.com

28
навіщо така складна конструкція речення?

скажемо простіше - у вас надто великі горшки.

рослині діаметром ~4 см дайте горшок максимум 8 см в діаметрі.
влітку поливайте орієнтовно через 3-4 дні після того,
як висохне верхній шар грунту,

до речі, якщо у вас сонце зранку і до 11 години дня -
це не схід, це північний-північний схід, тому після просихання верхнього шару грунту дійсно потрібно ще днів 3-4, щоб просохло до дна

29
Кто сказал, что горшок должен соответствовать размеру кактуса? А если я скажу, что это все стереотипы. Ведь в природе кактусы растут без горшков не взирая на свои размеры. Их корни там никто не ущемляет пространством.

30
В большом горшке дольше сохнет грунт, вот и все. А некоторые кактусы любят простор, например, тефры.
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”