Re: Підкажіть будь ласка назву кактуса

31
Дякую за увагу тепер спокійно зможу допомагати йому зацвісти

Я знаю що я зроблю яйого витащу із землі промию корінь і кину вам фото кореневої системи


Re: Підкажіть будь ласка назву кактуса

34
Христина писав:а можна ссилку альбома для кращих фото щоб я могла придивитись
Не понял. Тысячи фото из интернета я храню на моих компьютерах, нигде в соц.сетях у меня нет никаких альбомов. Я Вам дал ссылку на http://www.notocactus.eu/ug/gymnocephal ... -2004.html специализированный сайт по нотокактусам. Не нравятся фото здесь, забейте название кактуса в поисковике (Гугл, Яндекс и т.п.) и смотрите. Но в поисковиках иногда выскакивает такое, что 8O .

Re: Підкажіть будь ласка назву кактуса

35
Христино, Вам дали інформацію -
це нотокактус розеолютеус на 95%,
точніше можна буде сказати після цвітіння.
поставте собі запис "нотокактус розеолютеус?"

жодні додаткові галереї не лопоможуть

Re: Підкажіть будь ласка назву кактуса

36
Значить описую мої кроки роботи:Як завжди запитаю кілька десяток людей і виконаю так як думаю від душі і з любовю:обрала я такий глечик,на мою думку простуватий як на мій погляд але як на ващі поради практичніший, мій грунт на дно змішаний кілька кусочків цегли 200гр піску 200гр вермикуліту і 300 гр грунту для кактусів магазиний, змішаний посередині а верхній шар магазинний.Чи потрібно підлити бо вчора цього не зробила.Прокоментуйте будь ласка.і якщо можна на Майбуинє поради!!!Дякую за увагу в такомц обсазі.Дуже мені допомогли хоча може і не все взяла до уваги
Вкладення
Oomf5RoehpM.jpg Oomf5RoehpM.jpg Переглянуто 3631 раз 58.25 Кіб
oijGrJ9I-QI.jpg oijGrJ9I-QI.jpg Переглянуто 3631 раз 51.53 Кіб
EC7ve54yS80.jpg EC7ve54yS80.jpg Переглянуто 3631 раз 48.77 Кіб

Re: Підкажіть будь ласка назву кактуса

38
Кактуси після посадки поливати не можна. Цим пересадки кактусів відрізняються від пересадки інших рослин. Поливати потрохи можне днів так через 4.
Вермикуліт також не рекомендують використовувати, кажуть він додає кислотності. Хоче десь тут у форумі читав, що людина додає до землі вермикуліт і укореняє в вермикуліті, і все ок. Я все ж таки би віддавав перевагу цеоліту або за відсутності його - перліту. А можна просто додати тільки гранітну крихту та подрібнену цеглу.
Ну і землю я перемішую, щоб всюди однакова була. Можна тільки на дно дренаж з камінців дати для покращеного відводу вологи і притрусити зверху камінцями - для кращого вигляду. Але якщо грунт хороший, то навіть того не треба робити. Я вже перестав з тим бавитися. Ну і ще - для кращого приживлення кидаю в коріння трохи засобу для вкорінення.

Re: Підкажіть будь ласка назву кактуса

39
то в моєму вибадку переробити чи може бути просто камінчиками пообкладати і ще де потрібно тримати після пересадки?Маю вікно де сонце до обіду а друге після обіду

Re: Підкажіть будь ласка назву кактуса

40
Найбільше може зашкодити кактусу сам кактусист :-D
Хай вже буде там де є. Не треба пересаджувати кактус по 3 рази на тиждеть. Після пересадки не бажано кактус виставляти одразу на сонце, потримайте його в затінку декілька днів, до тижня. Ну і нотокактуси взагалі можна тримати в затінку, великого сонця їм не треба. За те вони не люблять тривалого сухого грунту.

Re: Підкажіть будь ласка назву кактуса

42
Буде сухий грунт, то можна. Дехто на вагу горщика орієнтується (з вологим грунтом горщик важчий). Є такі, що опір грунту міряють (омметром, вологий грунт має нижчий опір). Але в основному всі приблизно розраховують і поливають десь раз в тиждень, якщо погода не похмура і дощова.
Та все сказане вище не стосується щойно посадженого кактуса.

Re: Підкажіть будь ласка назву кактуса

43
Доброго дня!!!!Переглядаючи альбом нотокактусів я знайшла подімний вид це Notocactus submammulosus тільки у мого нотокактуса кінцівки та початок голок від росту коричневі а серединка біла

Re: Підкажіть будь ласка назву кактуса

45
Христино, це NOTOCACTUS ROSEOLUTEUS
не гарантовано, але на 95%
ніякий це не ехінокактус!!!!!!!!!!
Звідки взялася ця недолуга версія, яку Ви вперто повторюєте на різних форумах???
Востаннє редагувалось 21/05/2015-01:11 користувачем D_Petrov, всього редагувалось 3 разів.
Причина: удалены личные обращения в публичной переписке
Закрито

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”