Допоможіть визначити вид

1
Він у мене вже 2 роки, але був такий маленький і з обламаними колючками, що на першому плані було питання: "хоча б очухався..." За цей рік виріс на третину, колючка пішла нормальна. Мені здається, що це Eriocactus varasii? Дуже хочу помилитись ( може це якась Parodia-Notoсaсtus. Хочеться квітів дочекатись!!! :-D )
Горщик 3-ка Горщик 3-ка
Скажіть, будь- ласка, що я помилилась!!! :)


Re: Допоможіть визначити вид

4
Классс!!! :-D Що там у класиків про хрін і редьку?!!! :-D Це для мене звучить, як пророцтво: (гнусявим, тягучим голосом десь згори, зліва)...І буде рости він у тебе багато років... і цвіту не бачити тобі, як своїх вух... . (І так буде з кожним, хто тягне до хати, що на очі попало :wink: )
Ну, а тепер серьозно: Всім дякую за допомогу і швидку відповідь, пішла за валер"янкою :-D

Re: Допоможіть визначити вид

6
Та легка паніка через те, що я, як зрештою більшість жінок, вирощую на вікні квіти! Просто мої квіти називаються "кактуси"! :-D Дуже захоплююсь їх жагою до життя та характером, а ще разючим контрастом, коли ОЦЕ розцвітає. Але в мене такий ліміт "місця під сонцем", а видів кактусів так багато... :)

Re: Допоможіть визначити вид

7
Тоді вам треба збирати щось на зразок сулькоребуцій,ребуцій.турбінікарпусів,деяких мамілярій та гімнокаліціумів - вони відносно малі за розмірами і порівняно рано цвітуть.А якщо хочете "квіти які називаються кактуси"-тут немає рівних ехінопсисам/ включно з лобівіями,псевдолобівіями,геліантоцереусами/,особливо так звані "Шік-гібриди".А красота еріокактуса більше в його "шерстистих"колючках.
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”