Re: Старий кактус

31
Нічого не ріжте! Я вас розумію, якби хотілося новий гарний кактус то б можна було купити чи ще якось організувати без проблем. Цінність мають саме ці кактуси, такі як вони вже є.


Re: Старий кактус

32
Galk писав: Вважайте що у вашого старого друга "роздвоєння особистості" - один Старий пень, який обзаведеться дітьми і внуками, а другий Вічно молодий, що зробив пластичну операцію, і став виглядати краще ніж у своїй реальній молості! (прям як Софія Ротару чи Ірина Білик :lol1: )
Ну добре, Вы ніби то жіночка з досвідом, розказуйте як робиться та операція? :-D

Re: Старий кактус

33
Lukas писав:Нічого не ріжте! Я вас розумію, якби хотілося новий гарний кактус то б можна було купити чи ще якось організувати без проблем. Цінність мають саме ці кактуси, такі як вони вже є.
Ну от, а тут вже й відмовляють то робить. Заплутали мене. Завтра подумаю до вечора і вирішу.

Re: Старий кактус

34
Пригоди мого каттуса продовжуються. Він так сяк пережив два падіння спричинені котом. А зараз на ньому якась біла холєра завелася і перекинулася на ще два кактуси. Підкажіть як з цим боротися. І ще питання, що це за біда з кактусом, така ніби шкарлупа на ньому.

Це диття старого кактуса з білою фінгею в заглиблені
Зображення
Це біла фігня і шкарлупа
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”