Re: Сукулент чи не сукулент

3
Хочу уточнити навчальну ботанічну колекцію у нашому позашкільному закладі, розумію, що сукуленти - це еколого-морфологічна група видів з різних родин, з виноградних у нашій колеукції є сукулент цисус каудексний. Щодо плектрантусу. то він має всі ознаки сукулента, але чіткої приналежності в інтернеті не знайшов. Можливо, я максималіст, тому інформація від спеціалістів важлива. Дякую

Re: Сукулент чи не сукулент

4
Гемантус - залежить, який саме. Там є три суккулентні види. Плекрантус - на вряд чи.
Клівія, як й гемантус, відноситься до амарилісових, що ростуть у тропіках.
Частіще суккулентами вважають рослини, які походять з посушливих місць, які запасають воду в тих чи інших частинах.
Отже, виходьте з цього.

Re: Сукулент чи не сукулент

5
У нашій навчальній колекції є лише Haemanthus albiflos, гемантус білоквітковий (мрію знайти гемантус шарлаховий). Напевне всі ці амарилісові види - зефірантеси, клівії, гемантуси, кринуми є швидше посухостійкі ксерофіти, а не сукуленти. Щодо плекрантусів, то є один точно сукулентний вид - каудексний плекрантус Ернста (P. ernstii), моє питання стосується плекрантуса південного (Plectranthus australis) - він і соковитий, і може пережити певний час без поливу. Може все це не суттєво (що я питаю), та.....Всім дякую!

Re: Сукулент чи не сукулент

6
Ви самі відповіли на своє запитання :) Це все скоріше ксерофіти. Стосовно плекрантуса -я не впевнен, що його можно віднести до суккулентів. У рослини можуть бути деякі ознаки суккулентності, але це не означає, що вона є суккулентом.
В мене росте плюмерія - у неї явно суккулентні стебла, але ж це навряд чи робить її суккулентом.
Відповісти

Повернутись до “Визначення невідомих рослин”