Яка цегла?

1
Часто бачу, що однією зі складових грунту для кактусів є "кирпичная крошка". Але ж цегла різна буває: червона, силікатна (біла) і т.д. Поясніть будь ласка мені дурню які ж цеглини кришити))).
І ще маю питання. Чи є якийсь універсальний рецепт грунту у якому всі кактуси будуть почуватися комфортно? Зараз маю ехінопсис, маммілярію, лофофору і трихоцереус, може якісь поради будуть з приводу цих видів, в який грунт пересаджувати. Наразі всі (крім маммілярії, бо вона тільки з магазину) посаджені в магазинний грунт розбавлений з агроперлітом.


Re: Яка цегла?

3
Dwarryn писав:Часто бачу, що однією зі складових грунту для кактусів є "кирпичная крошка". Але ж цегла різна буває: червона, силікатна (біла) і т.д. Поясніть будь ласка мені дурню які ж цеглини кришити))).
Червону.

Re: Яка цегла?

5
З приводу універсальності: у мене всі ростуть в суміші 1 частина листової землі з під акації, 1 частина грубозернистого піску, 1 частина перліту з подрібненею цеглою і керамзитом. Вам такий рецепт може підійти, а може і не підійти, бо у Вас інші умови.
Для підщеп, опунцій додаю ще дернової або листової землі

Re: Яка цегла?

8
Ну добре, дякую. А як Ви обробляєте накопану землю? Просто боюсь, шо з землею нанесу паразитів всяких. Читав про прожарювання в духовці, пролиття кип'ятком, заморожування в морозилці... Що ефективніше?

Re: Яка цегла?

9
Насипаю землю в ємність 5 літрів, трохи поливаю, ставлю на вогонь і перемішую, щоб вона рівномірно пропарилася 15-20 хвилин. Для посіву насіння 0,5 літра пропарюю в мікрохвильовій пічці 10 хвилин.

Re: Яка цегла?

10
Dwarryn писав: Але ж цегла різна буває: червона, силікатна (біла) і т.д. Поясніть будь ласка мені дурню які ж цеглини кришити))).
.
цегла має бути суцільною (без круглих наскрізних отворів)
тоді це буде дійсно продукт випікання глини без всяких хімдомішок

Re: Яка цегла?

11
Дуже всім дякую за допомогу. На вихідних піду наберу піску десь біля Дніпра і виколупаю цеглину з якогось старого будинку)))
Відповісти

Повернутись до “Грунт”