Кора берези

1
Мене цікавить чи можна додавати кору берези до грунтосумішей і взагалі кора яких дерев найбільше підходить для кактусів.


2
Кора березы (или других деревьев) является свежим (не перепревшим) органическим материалом, поэтому добавлять его в почву не следует. Ну разве что лесные кактусы..
Всего,
Xans

Re: Кора берези

3
...а вот если эту самую кору сжечь, то поучится прекрасный источник калия. Тогда, получившийся берёзовый уголь, можно будет добавлять в любую грунтосмесь, под любые растения :)
Ariocarpus - forever !

Re: Кора берези

4
Вопрос, конечно, давний, но может кому и пригодится....
Кора сосны - традиционный компонент бонсайных земельных субстратов.
Сам я долго использовал ее - до полного перехода на минералиный субстрат.
Кора березы, без сомнения, может использоваться в земельных субстратах, как и койра...
ИМХО

Re: Кора берези

5
Кора сосни в бонсайних сумішах, та й садових використовується для підкислення землесуміші. Кактуси ще це можуть потерпіти, а от багато сукулентів (пахіподіуми. еуфорбії, псевдолітоси і ін) втрачають коріння і, якщо вчасно не поміняти землесуміш, маєте можливість з ними розпрощатись.

Re: Кора берези

6
sirocco писав:Кора сосни в бонсайних сумішах, та й садових використовується для підкислення землесуміші. Кактуси ще це можуть потерпіти, а от багато сукулентів (пахіподіуми. еуфорбії, псевдолітоси і ін) втрачають коріння і, якщо вчасно не поміняти землесуміш, маєте можливість з ними розпрощатись.
Ни сосновая кора, ни березовая, ни койра не приносят вреда в составе субстрата для кактусов, сукулентов и других растений. Это проверено многолетней практикой. Вы, лично, делали замер РН субстрата на основе сосновой коры?
Я - измерял. Слабокислая реакция в пределах 6.5. Если погуглите слово СЕРБИНГРУНТ, то найдете подтверждение моим словам не только от меня. )
Відповісти

Повернутись до “Грунт”