Re: Выращивание суккулентов в минеральных субстратах

376
Таке ще питання , про звичайний полив, у мене стаканчики 6»6»7 . Пока що пості кактуси різні мамі ляріі і ехінопсіси. Скільки води потрібно лити ? Може брати наприклад рюмку 10-20 мл і так в кожний горщик лити ?


Re: Выращивание суккулентов в минеральных субстратах

377
Поливати потрібно так, щоб повністю насичити (промочити) субстрат вологою. Це не буде якась визначена кількість води. Та й якщо субстрат досить великої фракції, то його буде важко насичити вологою, якщо влити лише якусь певну кількість води. Субстрат потрібно добре пролити водою, щоб він міг нею насичитися.
Якщо в Вас небагато рослин, можете горщики повністю окунати в емність з водою.

Re: Выращивание суккулентов в минеральных субстратах

378
Ще таке питання,воду буду брати відстояну з водопровода,на який час занурювати стаканчики у воду ?
І на рахунок пересадки.
Прийде цеоліт,хочу промити його,і просушити в духовці ,прокалити. А потім пересадити туди рослинки.Але ще хочу обробити від шкідників , є засіб Актара,я розведу його,і хочу через неділю після пересадки,перший раз полити(поставити горщики в цей рощин ) - покропити кактуси .При пересадці,і після пересадки неділю не буду поливати. Я приблизно вірно буду робити?

Re: Выращивание суккулентов в минеральных субстратах

379
Да, все вірно. Але я раджу обов'язково просіювати субстрат, та поділяти його на фракції.
Winlock писав: Ще таке питання,воду буду брати відстояну з водопровода,на який час занурювати стаканчики у воду ?
Пари хвилин достатньо. Цеоліт за цей час майже повністю просякне водою.

Re: Выращивание суккулентов в минеральных субстратах

380
Добрый день, столкнулся с тем, что магазинчики где раньше покупал крупный кварцевый песок закрыты либо его уже не продают. Кто знает где сейчас можно заказать кварцевый песок фракцией 5-10 мм?

Re: Выращивание суккулентов в минеральных субстратах

386
Доброго дня, можливо хтось підкаже що це за матеріал на фото. У нас в м. Дніпро його кладуть під тротуарну плитку. Правильно я розумію, що це гранітний відсів? Чи можна його використовувать, як складову мінерального субстрату для кактусів? Чи краще не ризикувати?

Re: Выращивание суккулентов в минеральных субстратах

387
sss1819 писав: 16/02/2024-15:49 Доброго дня, можливо хтось підкаже що це за матеріал на фото. У нас в м. Дніпро його кладуть під тротуарну плитку. Правильно я розумію, що це гранітний відсів? Чи можна його використовувать, як складову мінерального субстрату для кактусів? Чи краще не ризикувати?
20240216_111749.jpg
20240216_111735.jpg
20240216_111723.jpg
20240216_111720.jpg
Добрий вечір. Я думаю, що не варто, він цементується...

Re: Выращивание суккулентов в минеральных субстратах

388
Валерий87 писав: 16/02/2024-18:19 Добрий вечір. Я думаю, що не варто, він цементується...
Хочу спробувати перейти на мінеральну суміш, на данний момент маю такі складові: цеоліт (фракція 3...10), цегляна крихта, агроперліт та перліт. А ось що ще добавити: гравій, чи гранітну крихту, чи можливо грунт для акваріумів або річкову гальку?

Re: Выращивание суккулентов в минеральных субстратах

389
sss1819 писав: 16/02/2024-15:49 ...Правильно я розумію, що це гранітний відсів? Чи можна його використовувать...
Так, схожий на гранітний відсів.
Я його використовував як мінеральну складову грунтосуміші.
Матеріал чудовий, але дуже багато часу забирає його підготовка.

Перед використанням його треба просіяти ( використовував сито ~ 2мм). Перед просіюванням його краще висушити.
Потім треба промити до чистої води (води іде дуже багато).
Виходить десь 50% від начального об'єму.

Повернутись до “Грунт”