Re: Магазинный грунт

91
Спасибо. А с какой формулой NPK? Вносили по инструкции или меньше?
По работе имею дело с подобными удобрениями, попробую что-то подобрать и попробовать в следующем году.


Re: Магазинный грунт

94
"Гранульовані добрива пролонгованої дії в оболонці - Osmocote standard ..."

Я тоже пробовал.. Использовал при выращивании в гравии, а эхинопсы (сортовые) выращивал в торфе + осмокот.
Получается отлично! Субстрат делается просто. Единственное, осмокот не всегда можно купить в маленькой фасовке, фирменная упаковка - 25кг.

Re: Магазинный грунт

95
З Лічузою експериментував три, а, може, і більше роки. Переваги і недоліки варто розглядати тільки з урахуванням умов кожного колекціонера. На відкритому повітрі, з вльним доступом повітря в великих теплицях результати можуть бути кращі. В моїх балконно-віконних умовах (зашклений балкон з частково обмеженим провівом і доступом свіжого повітря ) та плюс ще підвищена вологість повітря, порівняно з іншими регіонами, абсолютно нею не задоволений. Набирає дуже багато води, повільно просихає. Садив в неї хавортії, інші капризні сукуленти і пробував також каудексальні, деякі з природи. Пару дикарів, які в мене багато років прекрасно росли в звичній грунтосуміші, угробив. В хавортій коріння спочатку росте до дна горщика, а потім відгниває і коренева система розвивається в сторони тільки в поверхневій частині Лічузи. Навіть з серамісом результати були кращі. В акадамі найкраще почуваються. Кращі трохи результати в Лічузі, якщо на дно горщика давати товстий шар крупного дренажу. Але не вологоємкого. Спостерігав також, що рослини найкраще ростуть в звичних грунтосумішах, повільніше в акадамі і найповільніше в Лічузі з тим самим згадуваним осмокотом. І з чим зовсім не погоджусь, може знову ж таки для моїх умов,- це нижній полив лічузи ще й з витриманням у воді. При верхньому поливі вона встигає набрати досить багато води і так само довго просихає. Ще весною провірю коріння своїх псевдолітосів з лічузи. Ще що хочу зауважити, що в лічузі рослини не тіьки повільніше ростуть, а й гірше цвітуть. Осмокот не дуже допомагає мабуть

Повернутись до “Грунт”