Помогите составить почвосмесь для пахиподиумов.

1
Уважаемые профессионалы и любители! Помогите, пожалуйста, советом, какой грунт любят пахиподиумы. В наличии есть готовая земля для кактусов и суккулентов, перлит, вермикулит, мелкий керамзит, цеолит. :roll:


Re: Помогите составить почвосмесь для пахиподиумов.

4
Наталіє, однозначно мені зрозумілий Ваш інтерес до цих рослин, я їх також дуже люблю. але радив би для початку придбати названі види з Вашого списку на дошці об’яв прищепленими сіянцями
1. P. brevicaule
3. P. densiflorum
4. P. rosulatum
5. P. horombense
Є ще декілька інших видів, подібних до вищеназваних.
Не хотілось би, щоб Ви в них розчарувались. Рослини ці досить важкі в культивуванні.

Re: Помогите составить почвосмесь для пахиподиумов.

5
Ярослав, большое спасибо за добрый совет. Дело в том, что у меня уже есть несколько прививок (P. brevicaule, P. rosulatum gracilius, P. densiflorum albiflorum, Pachypodium namaquanum и кристатный Ламери), хотелось бы корнесобственных, хотя я бы и привитые купила, но, к сожалению, нет предложений...
Может быть Вы сможете посоветовать оптимальный состав почвосмеси для пахиподиумов? Заранее спасибо!
С уважением.

Re: Помогите составить почвосмесь для пахиподиумов.

6
Laviya писав:Ярослав, большое спасибо за добрый совет. Дело в том, что у меня уже есть несколько прививок (P. brevicaule, P. rosulatum gracilius, P. densiflorum albiflorum, Pachypodium namaquanum и кристатный Ламери), хотелось бы корнесобственных, хотя я бы и привитые купила, но, к сожалению, нет предложений...
Может быть Вы сможете посоветовать оптимальный состав почвосмеси для пахиподиумов? Заранее спасибо!
С уважением.
у меня есть розулатумы, но они ещё маленькие... им только 2 месяца...подростут, можно что-нибудь придумать...а почовсмесь такая же как и для других суккулентов, только я ещё кокосовый субстрат туда добавляю, вроде не жалуются...

Re: Помогите составить почвосмесь для пахиподиумов.

8
Наталіє, Ви, мабуть, пахіподіуми купляли в Юри Норенка, він, в основному, на виставках продає прищеплені сіянці пахіподіумів. У мене від нього зараз пару рослин, яким по 10 років і кілька прищеплених молодших. Мав і кущики ще багатьох власнекореневих сіянців, які в мене росли по 5-7 років. Але через помилки при екперементуванні з різними додатками до грунту, а , може, і експерименти з пом’якшення води, вони всі у мене пару років тому разом із деякими еуфорбіями успішно гавкнули.
Також мав я привезені з Мадагаскару з природи Бревікауле, які по кілька років тримались, а потім все одно пропадали.
Правда вони гинули приблизно в той самий час, коли і ті вищезгадані. Для пахіподіумів роблю суміш листяної, крупнозернистого піску і перліту, хочу попробувати давати кокосове волокно. Від торфу стараюсь відмовлятись, бо він зараз продається, мабуть, невивітряний свіжевикопаний і від нього більше шкоди, ніж користі. Кактуси на це менше реагують, а деякі сукуленти більш вибагливі.

Re: Помогите составить почвосмесь для пахиподиумов.

9
Какой ужас... Меня бы, наверное, похоронили рядом с умершими пахиподиумами...
Да, я большинство своих покупала у Юры Норенко, надеюсь будут расти и колоситься!!!
Спасибо Вам за рецепт грунта!
Відповісти

Повернутись до “Грунт”