Дарунок своїми руками.

1
Наближаються свята, та й взагалі деколи трапляються у людей святкові дні. Часто голова "тріщить" від думок, що подарувати, і щоб корисне, і щоб надовго, і щоб пам"ятне, і щоб принесло задоволення, ну і щоб відносилось до нашого хоббі. Трохи "потріщавши", моя голова видала результат, яким вирішив поділитися з вами. :-D
Маємо те, що маємо, завжди стараюсь використовувати свій улюблений вислів мультяшного героя: "Використовуй все, що під рукою і не шукай собі іншого". А під рукою в мене виявились: ідея; час; бажання; папір, формату А4; принтер; скотч; кактус...
Використавши ці всі компоненти, в мене вийшов такий даруночок:


Вкладення
1.jpg 1.jpg Переглянуто 9916 разів 126.17 Кіб
2.jpg 2.jpg Переглянуто 9916 разів 133.07 Кіб
3.jpg 3.jpg Переглянуто 9916 разів 125.74 Кіб
4.jpg 4.jpg Переглянуто 9916 разів 135.73 Кіб
5.jpg 5.jpg Переглянуто 9916 разів 125.65 Кіб

Re: Дарунок своїми руками.

2
На фото не дуже акуратно, але як кажуть перший блін завжди комом. :) До завтра чекати, щоб зробити акуратно нема терпіння, хотілось швидше поділитися ідеєю.
Тепер про роботу, шаблон можна завантажити тут: https://sites.google.com/site/volynskikaktusy/downloads
Хочу сказати, цей шаблон не є досконалим. Я його виклав для зразка, у ворді, я не спеціаліст, це ледь, зробив :) , тому лінії згибів і надрізів позначити так і не зумів :oops: Надіюсь ви, подумавши знайдете їх, де треба зігнути, а де підрізати.
На фото видно сіянець, папір витримує, його вагу, щоб поставити туди більший кактус, відповідно потрібно зробити більший отвір для коріння і вставити картон, як сильнішу підпору.
До речі, якщо гарно оформити усе, зі всіх сторін, можна сміливо виставляти такі упаковочки з кактусами у вітринах магазинів, складаючи конкуренцію голандцям :-D Тільки не забудьте про авторське право і згадайте автора, преміальним відсотком :-D

Re: Дарунок своїми руками.

3
Боюсь, что долго в витринах магазинов держать растения без посадки рискованно... Профессионалы понимают, что корни в таком виде портятся. А не профессионалам подарить непосаженное растение - рискованно по-своему... Так что именно эта идея мне как-то... :roll:
Но в целом, Сергей, все идет по плану - респект Вашей голове за периодическое "трещание" - делитесь всем, что получится - что-то интересное и полезное в общем потоке идей обязательно будет ;)!

Re: Дарунок своїми руками.

4
Справді горщик можна підібрати і по ціні аркуша А4. А от інформаціі на додачу має бути якомога більше, аби вона стимулювала і зацікавлювала. І те що ця інформація є багато про що свідчить. Адже бувають місця , де й назву рослини не випитаєш.

Re: Дарунок своїми руками.

5
Деколи в горщику таке буває замість коріння, що потім по всій колекції розповзається. А тут усе відкрито, видно стан коріння. Колись в Чехії на закритті сезону продажу кактусів у Хрудімі деякі продавці викладали сіянці кактусів на прилавок, без горщиків, без землі. Досить зручно, купив, сам собі потім вибрав горщик на свій смак і посадив туди кактус. Доречі багато новачків бояться пересаджувати кактуси, а посадка їх в горщик це пів процедури пересадки, отже фобія долається, принаймі наполовину. Ще, коли подаруєте так кактус, більше відсотків, що людина звернеться до вас з порадами, від горщика у який посадити до..... :wink:
Ну і це ж все своїми руками. :)

Re: Дарунок своїми руками.

9
Кстати к теме добавлю, во Львове, кактусист Евген Карлович, своими руками делает горшочки из старых флаконов, от дезодорантов. Дно вставное. Вот такие вот, Компрачикосы :)
Вкладення
Вот DSC00336.JPG Вот Переглянуто 9489 разів 177.71 Кіб
Відповісти

Повернутись до “Вітання”