Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

94
sv1809 писав:Зачем вообще такие сложности с фотошопом.
А щоб жити було цікавіше :)
За вікном, на вулиці, дощ, а за "вікнами" пк завжди щось цікавеньке...можна урізноманітнитись) jgdt.jpg За вікном, на вулиці, дощ, а за "вікнами" пк завжди щось цікавеньке...можна урізноманітнитись) Переглянуто 3832 разів 235.07 Кіб

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

98
D_Petrov писав:Это был феррокактус?
:-D
Саме так, тільки чому був? Він є :)
xans писав:Сергей, это здорово подходит для нашей темы "Загатка". :wink:
Вот Дима уже начал разгадывать :)
Це залегко :)
Ferocactus DSC_6913.jpg Ferocactus Переглянуто 3612 разів 148.1 Кіб

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

100
Skeptyk писав:а взагалі використання фотошоп - це просто окремий фантастичний засіб
вбивати зайвий час...можна ферокактусу домалювати колючки по 15-20 см, і
всіх глядачів просто труситиме від заздрощів...
Где-то как-то так. :-D

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

101
Skeptyk писав:а взагалі використання фотошоп - це просто окремий фантастичний засіб
вбивати зайвий час...можна ферокактусу домалювати колючки по 15-20 см, і
всіх глядачів просто труситиме від заздрощів...
Можна і домалювати, а можна і доростити. А щодо часу, то кожний його має, приблизно 8 годин в ночі. Здається на сон людина витрачає третину свого життя. Тому вирвати 20 хвилин з цього терміну можна, особливо коли не спиться. :)

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

102
Я все думав що нагадують колючки цих кактусів?
колючки -1.jpg колючки Переглянуто 3480 разів 110.43 Кіб
І нагадали вони мені..., пам"ятаєте мультик про восьминіжків особливо це:
https://www.youtube.com/watch?v=jq2fYK0uF5M
Ось і виходе кактусист на пляжі, а як ще добавим ніжок буде восьминіжок :-D
кактусист і восьминіжок на пляжі))) plyaj.jpg кактусист і восьминіжок на пляжі))) Переглянуто 3480 разів 195.9 Кіб

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

103
Це без фотошопа :) . Але довго вантажить файл для перегляду. Ага натискати плай фул скрін... Сам ще не зовсім розібрався з цим, але здається знайшов хостинг swf файлів. Побачу, як там надалі будуть обставини складатися з такими файлами. Сервіс не йде :( Хочуть 5 дол.
http://megaswf.com/file/2682727

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

105
Homalocephala texensis v.brevispinus :)
Homalocephala texensis v.brevispinus DSC7147.jpg Homalocephala texensis v.brevispinus Переглянуто 3124 разів 172.6 Кіб
Це звісно жарт, але якщо серйозно, хтось знає звіки беруться усілякі v. albispina, curvipinus, brevispinus, intermedius, nuda?
Хто займається такою селекцієї? Чи вони з природи? Інформації не можу знайти, можливо комусь відомо, поділиться посиланням, звідки беруться, історія появи....і так далі, думаю буде цікаво не тільки мені.
З культиварами аstrophytum більш менш ясно - японці. Про опунцію і роботи Лютер Бербанка теж читав, а от щодо решту нічого.
Відповісти

Повернутись до “Ми, наше життя та інші захоплення”