Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

79
Прошу, панство проголусувати за таку фотографію, вірніше там дві однакові фотографії, одного кактуса. Різниця лише у тому, що вони конвертовані різними програмами, Adobe Photoshop CS5.1 і Capture NX 2(нікон). Все просто, вибрати відповідь і натиснути внизу кнопку "надіслати". Результати пізніше викладу тут.
Можливо на ваш погляд ці дві фотографії невдалі, та на разі, мене цікавить сам процес створення голосувань та виведення результатів. Також хочу перевірити чи усім відкриється цей документ і що та як можна відкоректувати . Проголосувати прошу лише один раз. Дякую за розуміння. Для переходу, будь-ласка натисніть на посилання нижче:

Перехід до фото
Фото m p.jpg Фото Переглянуто 3637 разів 45.78 Кіб
P.S.: Ще одне невеличке прохання, вірніше два: 1. Про некоректність чи не відкривання файла пишіть тут. і 2. Чи є у всіх змога коректувати той документ, теж напишіть тут. Дякую.

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

80
2123Kc-nik писав:Прошу, панство проголусувати за таку фотографію, вірніше там дві однакові фотографії, одного кактуса. Різниця лише у тому, що вони конвертовані різними програмами, Adobe Photoshop CS5.1 і Capture NX 2(нікон). Все просто, вибрати відповідь і натиснути внизу кнопку "надіслати". Результати пізніше викладу тут.
Фото настолько мало, что сделать выбор не представляется возможным.

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

81
2123Kc-nik писав:
P.S.: Ще одне невеличке прохання, вірніше два: 1. Про некоректність чи не відкривання файла пишіть тут. і 2. Чи є у всіх змога коректувати той документ, теж напишіть тут. Дякую.
У меня все легко открылось.
Сергей, интересно, выявилась ли уже тенденция по голосованиям коллег?
Всего,
Xans

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

83
2123Kc-nik писав:Для переходу, будь-ласка натисніть на посилання нижче:

Перехід до фото
m p.jpg
P.S.: Ще одне невеличке прохання, вірніше два: 1. Про некоректність чи не відкривання файла пишіть тут. і 2. Чи є у всіх змога коректувати той документ, теж напишіть тут. Дякую.

Сергей, голосование работает.
Переход по ссылке происходит корректно.
Возможности откорректировать документ у меня не было.
Удачи Вам в экспериментах!

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

84
xans писав:
2123Kc-nik писав:У меня все легко открылось.
Сергей, интересно, выявилась ли уже тенденция по голосованиям коллег?
Дякую Оксана за інформацію, ви єдина по темі :-D
Тенденція певна є, але на жаль мало проголосували та маємо те, що маємо. Викладу ту кількість, яка є. Добре, що я розміщував це на декількох ресурсах. Як на мене то нижнє фото краще, але і за верхнє проголосувало чимало людей. Ще невеличке прохання до вас, почистіть тему будь-ласка видаливши коментарі, які не відносяться до даної теми. Використання фотошоп у даній темі, це просто фантазія, яка з продажем нічого спільного немає.
Це у гугл плюс. 3.JPG Це у гугл плюс. Переглянуто 3443 разів 35.87 Кіб
Це тут. 2.JPG Це тут. Переглянуто 3443 разів 38.74 Кіб
Це в вк. 1.jpg Це в вк. Переглянуто 3443 разів 43.53 Кіб

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

85
2123Kc-nik писав:
balanovskiy писав:Фото настолько мало, что сделать выбор не представляется возможным.
Олег, ви переходили на посилання?
Переходил, у меня появляется такое:

"Фото
Виберіть одну відповідь і під фотографією натисніть кнопку надіслати.
--------------------------------------------------------------------------------
* Обязательно
Яка фотографія краща? *
Верхня чи нижня?
Верхня
Нижня

Это обязательный вопрос
Кактус.

Никогда не используйте формы Google для передачи паролей. Готово! !

Есть возможность только поставить галочки "верхняя" или "нижняя" и нажать кнопку "Готово". Фото нет.

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

86
Analitic писав:Сергей, голосование работает.
Переход по ссылке происходит корректно.
Возможности откорректировать документ у меня не было.
Удачи Вам в экспериментах!
Ура!!! За це я і боровся))) Дякую вам, Анна, тепер я знаю, як це виглядає зі сторони, тому, що мені відкривається трохи по іншому. І я думав, що у всіх так.

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

87
balanovskiy писав:Есть возможность только поставить галочки "верхняя" или "нижняя" и нажать кнопку "Готово". Фото нет.
Це вже цікаво. Мене б за ваш комп"ютер)))) Я б вам відкрив. Відповіді міняються, голосування триває))) Потім оновлю результати.

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

88
2123Kc-nik писав:
balanovskiy писав:Есть возможность только поставить галочки "верхняя" или "нижняя" и нажать кнопку "Готово". Фото нет.
Це вже цікаво. Мене б за ваш комп"ютер)))) Я б вам відкрив.
Разобрался. Уже открыл и проголосовал.
При переходе открывается окно и всплывает предупреждение о безопасности: "Вы хотите чтобы отображалось только безопасное содержимое" и кнопки "Да" и "Нет". Если нажать "Да", то фото не показывается

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

89
2123Kc-nik писав:
Дякую Оксана Ще невеличке прохання до вас, почистіть тему будь-ласка видаливши коментарі, які не відносяться до даної теми. Використання фотошоп у даній темі, це просто фантазія, яка з продажем нічого спільного немає.
Тема вычищена по просьбе ТС.
Всего,
Xans
Відповісти

Повернутись до “Ми, наше життя та інші захоплення”