Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

121
GiorgioLviv писав:В мене стоїть оця картинка на слайд-шоу для фону робочого стола. Така опунція є (ну там насиченість трохи підкрутили), чи то її красиво так пофарбували в фотошопі?
Мабуть. Гарна робота. :)


Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

126
Простите, однако эту тему стоило назвать "Когда совсем нефиг делать тому, кто ничего не умеет делать в Фотошопе..."
Ребята - ваши потуги в фотошопе вызывают ... ничего не вызывают. Умопомрачительная, с неограниченными, космического масштаба возможностями программа, а вы ... (
Печалька, не стоило ресурс засорять.
Я так думаю.
Ariocarpus - forever !

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

128
Роман Яковенко писав:Простите, однако эту тему стоило назвать "Когда совсем нефиг делать тому, кто ничего не умеет делать в Фотошопе..."
Вірно, тільки додам.... У обмежених людей. От мені опунції сподобались.

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

129
Фотографування кактусів і редактор Фотошоп актуальна тема, але потрібно вести дискусію в руслі, як зробити якісну фотографію. В моєму розумінні, фотографії які виставляються на сайті повинні бути інформативними. Під цим словом я розумію декілька вимог які ставлю перед собою, а саме: фон, різкість переднього і заднього плану (глибина різкості), будова квітки і ареоли, і т.д.. Забезпечивши ці вимоги, можна через фото передати велич і красу рослини.

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

130
Arkadij писав:Фотографування кактусів і редактор Фотошоп актуальна тема, але потрібно вести дискусію в руслі, як зробити якісну фотографію. В моєму розумінні, фотографії які виставляються на сайті повинні бути інформативними. Під цим словом я розумію декілька вимог які ставлю перед собою, а саме: фон, різкість переднього і заднього плану (глибина різкості), будова квітки і ареоли, і т.д.. Забезпечивши ці вимоги, можна через фото передати велич і красу рослини.
Щодо цього то тут є теми, одна з них: viewtopic.php?f=29&t=1919
А саме ця, як прояв фантазії. Побачити незвичне у звичних речах. Ось наприклад червоні опунції...

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

131
Упс, де пропали фотографії з рештою опунцій? 8O Непогані були і чудово вписувалися у цю тему. А на критичні вислови обмежених самозакоханих людей не слід звертати увагу. Це так проявляється "жаба".

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

132
Ну просто, якщо фотошоп до кактусів застосовувати, як пише Роман - професійно, то в темі залишиться по суті постобробка фото й коригування параметрів кольоропередачі. Сфоткав, обробив. Все.
Єдине чим тоді ще тему в межах правил можна врізноманітнити - то наприклад способи якісного вирізання кактуса з поганого фону наприклад.

Re: Фотографирование кактусов. Использование Photoshop

133
Отримуючи бензопилу хтось дров "наламає", а хтось йде далі, з каменем так само можна скелю подробити, а можна і статую висікти, зі снігом.....так і тут... А можна лобом об стіну і бажано не заходити у цю тему, щоб не показувати свого невігластва.
П.С.: надіюсь дійде до того кого я маю на увазі.
Вкладення
untitled.png untitled.png Переглянуто 5354 разів 87.54 Кіб
untid.png untid.png Переглянуто 5354 разів 112.15 Кіб

Повернутись до “Ми, наше життя та інші захоплення”