Re: Полив в связи с приближением осени.

17
[tab=30]Если любителю позволяют условия и возможности, то можно в ночные часы (и особенно под утро) немного подогревать воздух в парнике (заоконной/балконной тепличке) до +10-15 градусов. Если дневная температура при этом 20-25 градусов и выше, то вы сможете продлить сезон вегетации ещё на некоторое время.
[tab=30]У меня часть коллекции находится в забалконной теплице (поликарбонат). С наступлением холодных ночей в сентябре (до +6) стал вопрос: либо начинать "зимовку",т.к. часть растений прекратила рост, либо продолжить сезон, ведь днём температура поднимается до +40 и выше !
[tab=30]Поставил тепловентилятор и он ночью подогревает воздух в теплице до комфортных +10 +15 градусов, периодически включаясь и выключаясь. Расходы по электроэнергии совершенно незначительные. Как следствие - растения ещё минимум месяц могут быть на солнце и уйти в зимовку с наступлением "настоящих" холодов.
[tab=30]В настоящее время хорошо растут, цветут и плодоносят "мексиканцы" - Astrophytum, Lophophora.
Ariocarpus - forever !
Вкладення
A.asterias.cv A.asterias.cv
A.senile A.senile
L.echinata v.diffusa. L.echinata v.diffusa.
A.coahuilense плод A.coahuilense плод
A.asterias.cv. A.asterias.cv.

Re: Полив в связи с приближением осени.

18
[quote=]Рік і три тижні :wink:.[/quote] Оп-ля... суттєва поправка. Тест на уважність провалено. Роман, як завжди, чітко і по темі, але в мене все відкрите. пильно передивився, що мокре і по максимуму затягую в хату. Сьогодні о 7-й ранку +6.

Re: Полив в связи с приближением осени.

19
У Львів повертається "бабине літо", на наступні 10 ночей температура підніметься до +6-9"С. Мої кактуси (особливо "малявки" діаметром біля 1см.) просять пити. Розміщені між віконними рамами, де до нічних температур ще добавляється градусів 5-7, а вдень на сонці дотягує до 25"С. Я вже вибірково забирала декого в кімнату і підливала, а дуже хочеться, користуючись такою нагодою, напоїти всіх (або майже всіх). Бо де ще та весна?!!! Але "без дозволу старших" якось страшнувато. :roll: ...А з іншого боку їм же спати пора!
P.S. У мене вередливих кактусів практично немає. В основному гімнокаліціуми (голі, неколючі) ребуції, серед мамілярій є парочка крайнцій, декілька телокактусів...

Re: Полив в связи с приближением осени.

20
Коли мені свербить підлити кактуси,які стоять на зимівлі,я б"ю себе по рукам.Для мене зимове освітлення проблема.Зараз я підлив тільки такі сіянці,по яким видно,що вже ну зовсім не дотянуть до весни.Підливав знизу,на 10- 20 секунд поставив у воду,так,щоб вода знизу коріння намочила і все, виношу Їх на вулицю у теплицю на день.Сантиметрові і більше сіянці,які зараз добре виглядають,я зараз не буджу.Можливо в січні-лютому ,якщо хтось дуже попроситься.Нотокактусам не дуже подобається довга засуха,решта терплять.Вирішувати Вам,досвід повинен підказати.10 днів пролетять швидко.
st.marian.sky@gmail.com
Відповісти

Повернутись до “Полив”