Re: Колекція Стасюка М.В., м Хмельницький.

16
akrivor70 писав:
yanaFed писав:Замечательная коллекция.Я у Марьяна увидела то,что давно ищу.На фотографии есть группа айлостер,подскажите название.Если будет лишний охотно бы приобрела.У меня была подобная из голландских.Буду благодарна.
Aylostera albipilosa.
Спасибо за подсказку.Я тоже определила так ту, что погибла.И даже приобрела пару альбипилоз,но они все равно не такие как хотелось.А вот эти именно то,что я искала.


Re: Колекція Стасюка М.В., м Хмельницький.

20
Знов заходив до Марьяна. Звісно ж, що не втримався щоб не сфотографувати квітучі або просто гарні рослини)
Може саме завдяки мені у власника цієї колекції зараз багато стромбокактусів. Ні, звісно, що вони у нього були і раніше, але коли виросте все, що я йому подарував, то цей род буде доволі непогано представлений)
Ariocarpus - forever !
Вкладення
Ці червоноквіткові стромби готуються до свого першого цвітіння Ці червоноквіткові стромби готуються до свого першого цвітіння
Славнозвісні "есперанцае" - велика втіха та перлинка колекції Славнозвісні "есперанцае" - велика втіха та перлинка колекції
Майже кожна рослина вже з ягодами. Цікаво, хто ж це все посіє ... ?)) Майже кожна рослина вже з ягодами. Цікаво, хто ж це все посіє ... ?))

Re: Колекція Стасюка М.В., м Хмельницький.

21
[tab=30]Про подарунки: дуже класно, коли поруч є колега так само захоплений кактусами, як і ти. З часом виходить так - прийшов, щось сподобалось, а тобі вже с посмішкою це дарують ! Чесно кажучи, я постійно щось випрошую собі. Звісно і сам готовий подарувати що завгодно. Мені дуже подобаються ехінокактуси, ферокактуси та різні стовбоваті цереусовидні. Також до вподоби ехіноцереуси. Ось це і є мої об'єкти полювання в колекції у Марьяна)
Ariocarpus - forever !
Вкладення

Re: Колекція Стасюка М.В., м Хмельницький.

22
Гарнющі лофофори, що рік від року стають тількі красивішими.

Я зроблю невеличке пояснення щодо знаходження на фото і моїх рослин. Річ у тому, що я віддав на невизначений термін всі свої рослини Марьяну. Він погодився, незважаючи на те, що і своїх у нього більш ніж достатньо.
За що я йому безмежно вдячний !)
Дякую ще раз !
Ariocarpus - forever !
Вкладення
Цю стару лофофору Марьян виходив, бо рослина була однією ногою вже на "тому" світі. Цю стару лофофору Марьян виходив, бо рослина була однією ногою вже на "тому" світі.

Re: Колекція Стасюка М.В., м Хмельницький.

25
На останок пару фото рослин, що впали мені до ока:
Ariocarpus - forever !
Вкладення
Велика та гарна плюмоза. Але насіння з неї чомусь не допросишся( Велика та гарна плюмоза. Але насіння з неї чомусь не допросишся(
Давня прищепа ретузуса. Я колись умовив Марьана дати його мені - на рослині була "дітка", яку я зрізав та успішно прищепив. Давня прищепа ретузуса. Я колись умовив Марьана дати його мені - на рослині була "дітка", яку я зрізав та успішно прищепив.
Відповісти

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”