Выставка во Львове.

1
Доброго дня, всім.
23-24 серпня на площі ринок, у Львові, відбудеться виставка кактусів.
Хто буде цими днями у Львові є можливість відвідати цю виставку, а хто не буде :) , є можливість спланувати поїздку не тільки на виставку, а й взагалі відвідати місто.


Вкладення
DSC_0680.jpg DSC_0680.jpg Переглянуто 6564 разів 169.88 Кіб

Re: Выставка во Львове.

3
Ой, а я только что вернулась из поездки, в которой один день мы провели во Львове - теперь и я знаю, где эта Площадь Рынок, и вообще уже хотя бы имею представление об этом колоритном и самобытном городе ;).
Вкладення
PB030057.JPG PB030057.JPG Переглянуто 6488 разів 195.09 Кіб
PB030079.JPG PB030079.JPG Переглянуто 6488 разів 225.78 Кіб

Re: Выставка во Львове.

6
2123Kc-nik, вот было бы круто встретиться, гуляя по Львову ;)! Но для этого нам не мешало бы сначала познакомиться :roll: :-D !

Да, Марьян, это картина. Пока ведутся реставрационные работы, и здания выглядят не совсем красиво, улицу перегораживает вот такое живописное напоминание о том, как все будет (или было до ремонта). Я же говорю - самобытный город ;)!

Но мы отвлеклись от темы, друзья :offtopic: :oops1: .
Если хотите поговорить о Львове, можем завести отдельную, посвященную ему ветку. И, возможно, наши тамошние коллеги - Андрей Огранович и Андрей Вус - проведут нас по интересным местам своего родного города ;).

Re: Выставка во Львове.

8
Кто-то был на этой выставке? Хоть пару фоток увидеть, может выложите, львовяне. Или на крайняк, хотя бы напишите как все прошло. Я планировал там побывать, но обстоятельства не отпустили.

Re: Выставка во Львове.

10
так, справді, я тут зовсім неактивний -

пробігав повз виставку, без фотоапарата, без телефона,
всі помістилися приблизно на 2-3 м2 площі, штук 20-25 великих рослин,
плюс активний розпродаж сіянців: кактуси(астрофітуми капрікорне,
гімноцики сагліоне, лобівії, ребуції,маміллярії), літопси, аденіуми.

Чому так бідненько - виставка на площі Ринок, заїзд на авто можливий лише збоку,
а потім нести ящики з рослинами метрів 400-500 - не надто приємне задоволення...

Так сталося, що не помітив у нашій виставці нічого цікавого,
тому називатиму речі своїми іменами без проявів містечкового патріотизму
і вихваляння події сумнівної значимості у всеукраїнському масштабі кактусизму...

Re: Выставка во Львове.

11
Живу у Львові, обожнюю своє старовинне місто, ніколи не наважусь назвати його “містечком “, а свою гордість (саме гордість, а не сучасну бульварну пихатість) за нього і львів’ян, зокрема людей, закоханих в зелені колючі “їжачки”, - “проявами міcтечкового патріотизму”. Я просто люблю свій Львів, може трохи емоційно: люблю весняні з тополиною гіркотою дощики та неяскраве мінливе львівське літо, люблю перший сріблястий осінній іней-приморозок та “білий сніг на зеленому листі”... Захоплююсь дивною містикою вулиць вечірнього кам’яного Львова, а слухаючи шепіт кленого листя в алеях Стрийського парку, або йдучи в центрі лискучою середньовічною бруківкою, раптово згадую - ось тут же ходив Іван Франко... Не претендую на всеосяжну картину мого прекрасного міста, не стану порівнювати його ні з шикарним Парижем, ні з революційним П’ємонтом…
Тепер стосовно виставки кактусів 23-24 серпня... За влучним виразом одного з наших найкращих колекціонерів: “ Львів – не кактусне місто “, але місто має своє “кактусне обличчя|”, і воно - достойне… Так у нас немає шикарних, великий теплиць-розсадників, майже всі наші колекції на балконах, але це не робить наше захоплення екзотичними створіннями меншовартісним, а дві наші скромні виставки – “подіями сумнівної значимості “. Ніхто з наших любителів ніколи не “вихвалявся” своїми досягненнями у “всеукраїнському масштабі кактусизму”, але ми снобами не “пробігаємо повз виставку без фотоапарату і телефону”, а привозимо на міському транспорті, а потім самі приносимо коробки з кактусами та літопсами “метрів 400-500 до площі Ринок”, може для того, щоб почути від “профі” якісь критичні поради, може задля чуйного, доброго слова підтримки, а може, щоб побачити здивовані дитячі оченята від маленьких літопсят... Так у нас невеликий діапазон представлених рослин у порівнянні з аналогічними виставками в Києві, Одесі та Донецьку, але все одно до нас кожен рік приходять різні люди, далекі від квітникарства, полюбуватись та сфотографувати незвичайних “прибульців” з американського та африканського континентів... І зовсім не такий вже й ”активний розпродаж сіянців“ ми ведемо...
І це моя відповідь to Skeptyk for his RE-opus-answer…
Я люблю своє місто і сердечно запрошую відвідати наш чудовий Львів…
З повагою до всіх, хто захоплюється та вирощує кімнатні рослини, зокрема кактуси, Віра.
------------------------------------------------------------------------
Salut, Vera!

Re: Выставка во Львове.

12
Віро, я теж надзвичайно люблю своє місто, його архітектуру, його неповторні вузенькі вулички,
середньовічну бруківку, яку на щастя перші московські зайди в 40-50-60 роках здуру залили асфальтом,
а не вивезли до своєї краснозвйоздної столиці вкупі з усіма музейними експонатами, і тим самим зберегли
її для нас...Люблю його мешканців - таких повільних, з неповторним діалектом, ввічливих один до одного
та до гостей міста, які так шанують співрозмовників, що на запитання польською мовою - відповідають польською,
на російськомовні запитання - російською, на англомовні - пробують щось згадати англійською або жестикулюють
немов справжні італійці...Так, я теж не стану його порівнювати з Парижем або П"ємонтом,
бо тоді він стане "другим", а Львів не може бути другим, не може бути копією чогось іншого,
він єдиний і неповторний.

Але по-перше, я - мужчина, і тому емоційні вирази та високі фразеологічні звороти мені не надто притаманні."
По-друге, моє мережеве амплуа - повністю відповідати своєму ніку, в іншому випадку його треба просто змінити,
змінивши одночасно манеру написання повідомлень.
По-третє, моє пробігання повз виставку без фотоапарата (читайте - неучасть із своїми рослинами) -
зовсім не прояв снобізму, а тривіальні перманентні побутові клопоти через фінансову скруту -
так, у нашій країні викладання плитки в санвузлах приносить принаймні
втричі більші доходи, ніж викладання математики у ВУЗі.

Я чудово пам"ятаю просто фантастичні львівські виставки кактусів у будинку природи
у парку ім. Івана Франка (чи парку Костюшка, як його називали мої батьки і я досі віддаю цій назві перевагу),
в історичному музеї (кактусами були заставлені десятки квадратних метрів столів та майже всі міжвіконні
пройоми, з демонстрацією слайдів на широкий екран... Ці музейні виставки відбувалися близько 25 років тому,
і вони дійсно справляли неймовірне враження на відвідувачів...

Тим не менше, в силу свого скептицизму я схильний применшувати ефект від усякого роду подій,
тому я надзвичайно вдячний Вам за альтернативне висвітлення, і вважаю, що взявши від наших коментарів
середнє арифметичне, читач отримає справді адекватне уявлення про виставку.
З повагою, Андрій (ака Скептик)

Re: Выставка во Львове.

13
Спасибо и за описания выставки, но хотелось бы картинок :snap: Львовяне, подумайте о коллегах! Есть фото - давайте же уже, и довольно "торговаться" и спорить друг с другом :wink:
Если нет - то сфотографируйте, пожалуйста, в следующий раз - будем только рады присутствовать, хотя бы виртуально. :)
Всего,
Xans

Re: Выставка во Львове.

14
Скорее отсутствие "развернутого " клуба - есть следствие отсутствия харизматичной увлеченной личности, которой приносит удовольствие общественная работа или отсутствие бизнесмена от кактусов))) ИМХО. Я сам Львовянин, работающий в Киеве и часто бывающий в Донцке. Эдакий транс-Украинский кактусовод-любитель-тихушник.

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”