Re: В гостях у Елены Ивановой

106
Я з тих везунчиків, що потрапив до Олени - самим нахабним чином напросився в гості, використовуючи свою поїздку в Київ, а господиня була чарівна, привітна і терпляча :) А я приїхав до Львова з цілою купою нового поповнення :) Трохи прозвітую. Я новачок, тому я утримаюсь від підписування фото, хіба мені би хтось підказав і я тоді відредагую пост.


Вкладення
Ще хащі :) Ще хащі :)
Сукулентні "хащі" Сукулентні "хащі"
Літопсові поля :) Літопсові поля :)
Пишноквітуча вайнгартія. Пишноквітуча вайнгартія.

Re: В гостях у Елены Ивановой

107
Продовжу :)
Вкладення
Ця рослинка підписувань не потребує :) Ця рослинка підписувань не потребує :)
А ось цей ехіноцереус вірідіфлорус мав лимонно-пряний аромат. А ось цей ехіноцереус вірідіфлорус мав лимонно-пряний аромат.
Цей ехіноцереус кніппеліанус смачно пахнув чимось смачним, може яблучним пирогом? Цей ехіноцереус кніппеліанус смачно пахнув чимось смачним, може яблучним пирогом?
Ця сулькоребуція з польовим номером HS 125 A мене просто зачарувала. Ця сулькоребуція з польовим номером HS 125 A мене просто зачарувала.
Ребуція віолаціфлора? Ребуція віолаціфлора?

Re: В гостях у Елены Ивановой

110
Я была очень рада знакомству с Юрием у нас на выставке, ну а в моей теплице оно не только продолжилось, но и закрепилось ;).

Спасибо очередному художнику (в этот раз, кстати, в прямом смысле этого слова ;)!) за художественную подачу материала :speccool: .

На самом деле, ребята, уже который раз убеждаюсь, что с подачи фотографирующего, многие растения выглядят иначе - просто хочется пойти, посмотреть и перепроверить, действительно, что ли, у меня есть ТАКОЕ растение? :) :respect:.
Відповісти

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”