Re: Май у Червинко

16
gvorn писав:Гарні знимки. Ще б підписи до них було, то було б цікавіше.
Зокрема цікавить 5-а знимка, з червоними бутонами. Так виглядає, що то щось з пародій, хоча на вигляд мені Notocactus buiningii нагадує. І колір цікавий, майже бордовий. Це так в реальності чи від фотоапарата залежить?
Это не от фотоапарата, так цветет в реальности. И по бирке он Notocactus buiningii, но вот так странно цветет.
Вот еще одно фото.
itton писав:а кто это перед тумеей папироканта.
Склерокактус, а какой буду уточнять.
Ta61k писав:Здравствуйте. А литопсы есть? :roll:
На этот раз я не фоткал литопсы, они не моя слабость :wink:


Вкладення
Notocactus buiningii Notocactus buiningii

Re: Май у Червинко

18
Ну, спорить трудно. По словам Сергея, он получил этот нотокактус от А.Е. Мигач с биркой Notocactus buiningii.
Он то и похож на Notocactus buiningii, только немножко темнее и конечно цветы не желтые а темно-красные.
arsen, а каков Ваш вариант?

Re: Май у Червинко

19
Ну не знаю,фото не отчетливое.Я ориентировался по цветкам,никогда не видел красноцветкового буининга.Возможно это гибрид какой-то,например с uebelmannius.
http://www.cactus-plus.com

Re: Май у Червинко

21
arsen писав:Это не Notocactus buiningii.
Тіло рослини виглядає, як Notocactus buiningii, квіти червоні, ближче до Notocactus uebelmannianus. Хоча той цвіте як правило рожево-фіолетовими. Правда я маю uebelmannianus, який розчарував мене, замість фіолетових квіток, він дає чисто жовті, такі як в ottonis. Десь читав, що в природніх популяціях є uebelmannianusу як фіолетовоквіткові, так і жовтоквіткові. Просто народу мабуть більше подобається фіолетові, тому в колекціях вони частіше. А як воно тут з buiningii, то хіба власник може роз"яснити.
Ще одна цікава річ - маю Notocactus ottonis v. vencluianus. На вигляд як нормальний стандартний vencluianus, а цвіте як простий ottonis жовтими квітками. Можливо це ще якось залежить від грунту :-? Цікаво чи хтось стикався з таким, щоб Notocactusу міняли колір квітки впродовж свого життя?

Re: Май у Червинко

22
Жовтоквітковий vencluianus звичайно ж є! Про це прочитала в "Справочнике сеятеля" В.Хрипко №7. Виявляється, у червоного vencluianus стерильна пильца, тому двох червоноквіткових перепилити неможливо, потрібно пильцою жовтоквіткового пилити червоноквітковий. Це довела і практика моєї знайомої, яка вже кілька років безуспішно намагається одержати насіння від кількох червоненьких vencluianus'ів. Так що Ви маєте ціниий матеріал для розмноження цього різновиду :wink:

Re: Май у Червинко

23
ira_tamagocha писав:Так що Ви маєте ціниий матеріал для розмноження цього різновиду :wink:
Дякую! Краще б був стерильним і цвів червоним :-D
Я зараз так точно не пам"ятаю походження цього підвиду, але якщо мене не підводить пам"ять, так дехто вважає vencluianus культиваром здається чеських кактусистів.
Відповісти

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”