В гостях у львовских коллег

1
Побував у Львові, мав зустріч з колегами, паном Ярославом(sirocco) та пані Ольгою Шевченко. Правда час пролетів дуже швидко у теплій та дружній розмові про кактуси та сукуленти. Побачив чудові збірки, можна багато писати, але краще один раз побачити, тому перейду до фотографій:


Вкладення
DSC_4197.jpg DSC_4197.jpg Переглянуто 6620 разів 208.52 Кіб
DSC_4193.jpg DSC_4193.jpg Переглянуто 6620 разів 199.3 Кіб
DSC_4192.jpg DSC_4192.jpg Переглянуто 6620 разів 210.08 Кіб
DSC_4191.jpg DSC_4191.jpg Переглянуто 6620 разів 196.81 Кіб
DSC_4190.jpg DSC_4190.jpg Переглянуто 6620 разів 191.79 Кіб

В гостях у львовских коллег

10
Отанні. Трошки тема не з тією назвою. :-D
Всеодно бажаю приємного перегляду. Що пам"ятаю прокоментую, решту думаю добавить Ярослав(sirocco).
Вкладення
DSC_4255.jpg DSC_4255.jpg Переглянуто 6640 разів 225.67 Кіб
DSC_4256.jpg DSC_4256.jpg Переглянуто 6640 разів 183.17 Кіб
DSC_4258.jpg DSC_4258.jpg Переглянуто 6640 разів 237.71 Кіб

В гостях у львовских коллег

11
Сергій, дякую! Дуже цікаво поглянути на рослини Ярослава :)
І одразу питання - оце кореневласні дискокактуси хорсті, вірно ж? Дуже цікаво їх бачити - в мене теж підростають штук тридцять отриманих з різних джерел, але ще дуже маленькі (сіяв рік тому).

В гостях у львовских коллег

12
paz писав:Сергій, дякую! Дуже цікаво поглянути на рослини Ярослава :)
І одразу питання - оце кореневласні дискокактуси хорсті, вірно ж? Дуже цікаво їх бачити - в мене теж підростають штук тридцять отриманих з різних джерел, але ще дуже маленькі (сіяв рік тому).
Так це вони, належать пані Олі Шевченко. На власному корінні.

Re: В гостях у львовских коллег

14
Сергій, дуже приємно було з Вами познайомитись, жаль, що у нас було фактично менше чотирьох годин, щоб як "галопом по Європам" побувати і в мене, і на іншому кінці міста в Олі. Надіюсь, що Ви з дружиною не спізнились на вокзал :-D
Також дуже шкода, що зараз зима, а специфіка зимування наших колекцій- їх непрезентабельне віконне розташування, яруси різних поличок, відсутність вільного доступу до рослин.
paz писав: І одразу питання - оце кореневласні дискокактуси хорсті, вірно ж?
Так Павло, як написав вже Сергій- це власнекореневі 6-річні сіянці хорстів у Оліному виконанні. У неї десь рік-два тому було їх біля десятка. Пороздавала.
Спочатку декілька фото моїх сукулентів- те що стояло скраю і можна було добратись, розгледіти. Знаю, що Сергія цікавлять більше кактуси, тому не став його "вантажити" огляданням своїх рослин- повіз у гості до Олі Шевченко, де ми тягнули для огляду те, до чого могли добратись.
Думаю,Сергій, що побачимось ще в теплішу пору року, коли рослини будуть вільно розміщені на літніх "пасовиськах" :-D , і коли дійсно можна буде щось оглянути
Відповісти

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”