Re: По чешским колекциям

19
На обратном пути домой посетили тихий красивый городишко Чешский Крумлов.
Побродили по старинному замку и узким мощенным улочкам в обществе экскурсовода в старинном костюме, которая, кстати, является депутатом этого города. И я с грустью представил, как наши избранники в шароварах и вышиванках рассказывают об истории украинского народа. :-?
С уважением Rigum
Вкладення

Re: По чешским колекциям

23
Юра, Вы просто молодцы! Действительно достойные питомники и уверена, у Дубена Вы неплохо затарились ;) Там есть что брать, несмотря на засилие "голландских" растюх в его продажных теплицах...
одесский фонд любителей кактусов - www.asterias.od.ua

Re: По чешским колекциям

24
Щось у тих знимках дуже Голандії багацько чи під Голандію. Нагадало теплицю Гертуша в Піскове Лготє. Всі ті стандартні ферики і ехіноцереуси, ефективні для оформлення і які не представляють цінності для колекції.
Rigum писав:На обратном пути домой посетили тихий красивый городишко Чешский Крумлов.
Побродили по старинному замку и узким мощенным улочкам в обществе экскурсовода в старинном костюме, которая, кстати, является депутатом этого города.

А Чеський Крумлов - дійсно чудовий, мабуть найгарніше місто Чехії, затишне і атмосферне, тільки туристів забагато :-D . Але скільки вони грошей в нього вклали, щоб розкрутити для туризму.
Rigum писав:И я с грустью представил, как наши избранники в шароварах и вышиванках рассказывают об истории украинского народа. :-?
Приїзджайте до Львова. У нас тут теж такі ходять, в костюмах під львівських батярів тощо. Наприклад, пан Радковець.
Зображення
Або "Нічна варта Львова" з нічним бургомістром (мером) :)
Зображення
http://www.justlviv.it/ua/260/nichna-varta-lvova.html

Re: По чешским колекциям

25
Юра, огромное спасибо за репортаж!
Фотографии замечательные, а оптимизм, с которым ты рассказываешь просто воодушевляет!!!

"Я не знаю, о чем Вы говорите, но ехать надо!" (С) "Из старого одесского анекдота"

Re: По чешским колекциям

26
Мирослав многократно бывал заграницей - не только в Чехии, но и в других странах, поэтому ему есть, с чем сравнивать. Для большинства же наших коллег-соотечественников этот замечательный репортаж является возможностью хоть немного посмотреть именно за границу - нашей страны, наших коллекций, наших городов. Это ли не повод полюбоваться, порадоваться за путешественников и поблагодарить фотокорреспондента ;)! Юра, очередной :respect: !

Re: По чешским колекциям

27
Меня удивило высказывание о "фериках не представляющих никакой коллекционной ценности" - извините, но чистые видовые ферики представляют не меньшую ценность, чем геохинтонии и ацтекиумы.

Re: По чешским колекциям

28
Elenacactus писав:Это ли не повод полюбоваться, порадоваться за путешественников и поблагодарить фотокорреспондента ;)! Юра, очередной :respect: !
В жодному разі не хочу чимось применшити чи якось інакше уразити інформацію, подану вище. Чим більше репортажів з хорошими фотографіями, тим тільки краще.
Мій пост був тільки про те, що навіть в тій же Чехії є колекціонери, а є бізнесмени. Виставлянням цілих полів фериків, грузонів чи рожевоколючкових ехіноцереусів як правило займаються бізнесмени, щоб привабити клієнта, якому головне зовнішній вигляд кактуса, щокидається в очі. Але поговорити з колекціонером набагато цікавіше і набагато менш обтяжливо для гаманця купити у нього якусь рослину. Як правило, доглянутішу і без шкідників. Хоч звісно бувають і поєднання у цій справі :-D
Так що нам є до чого прагнути і багато місць куди поїхати :)

Re: По чешским колекциям

29
В колекціях, яких я відвідував є як і комерційні, так і колекціонні рослини.
Для себе я вибрав рослини, які ні в якому разі не будуть комерційні - декілька видій копіапоа, котрий П.Павлка збирав з мість проростань і з насіня виростив у себе в теплиці. Або декілька видів сулькоребуцій, котрі Томаш Дубен
з великим ваганням дозволив "викопати" частину рослин,з якими я розбираюсь і розбираюсь... Польові номери це ще та загадка...
С уважением Rigum

Re: По чешским колекциям

30
Rigum писав:Польові номери це ще та загадка...
Тут багато факторів пов"язано. Левова частина залежить від порядності і акуратності поставщика. Система може недосконала, але наразі нічого кращого не придумали. Якщо мати польовий номер + локаліта, за умови того що говорив про поставщика, це дає хоч якусь гарантію, що одержиш саме те, що хотів в результаті.
Відповісти

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”