В гостях у Ситників, Харків

1
Недавно, після багаторічної перерви, зміг знову завітати до Ситників. Була одна тільки проблема- брак часу,щоб все оглянути, поспілкуватись, пофотографувати, та ще й в короткий світловий день І не можу сказати,що для мене огляд рослин був приорітетнішим звичайному спілкуванню з цими прекрасними доброзичливими людьми. Після кожного поїздки повертався додому не тільки з прекрасними рослинами , а й з чудовими спогадами заряджений масою позитивних емоцій.
Колекція дуже велика, влітку це кілька теплиць великих рослин і неймовірно багато сіянців різного віку, ящики різноманітних підщем. На зиму це все переноситься у теплицю, де під кожним пересувним столом змонтовано ще дві полиці для зимуючих рослин, а також у одну кімнату в будинку щільно заставлену стелажами.
Кількості неймовірні! Одна теплиця цілком відведена під каудексальні рослини і сукуленти.
Нажаль я встиг пофотографувати тільки мізерну частину з того, що доступне було огляду. З сукулентної теплиці встиг зробити тільки десятка два знімків.


Вкладення
Відповісти

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”