Виставка кактусів у Львові. 2014рік

1
Як анонсувалось вже раніше, з 25 до 28 вересня в Міському дитячому еколого-натуралістичному центрі пройшла чергова виставка кактусів і інших сукулентів. Невеликий фотозвіт з виставки. Фото зроблені Аркадієм Юрієвичем Печерським.

Під час виставки збирались пожертви на підтримку кінологічних підрозділів Прикордонної Служби України, які беруть участь в АТО.

У виставці , крім львівських кактусистів, брав участь Іван Манзюк- львів’янин, який вже багато років проживає в м.Галич Івано-Франківської обл.
Його рослини визивали подив у всіх.


Вкладення

Re: Виставка кактусів у Львові. 2014рік

12
В последний раз я был на выставке во Львове более 20лет назад. Но настоящая выставка поражает изобилием интересных и редких растений. Фотоотчет мне понравился. Молодцы. :-D
Валерий Петрович, г.Днепр, Украина, популяризация кактусоводства, на фейсбуке-любитель растений

Re: Виставка кактусів у Львові. 2014рік

13
Я люблю сидеть в этой беседке и часами говорить о хищных рыбах Ориноко :-D Теперь она ещё будет навевать о колючих друзьях из Мексики!)
Жаль, что не получилось побывать на этой выставке, но фотки подарили приятные эмоции! Спасибо!!! :wink:

Re: Виставка кактусів у Львові. 2014рік

15
Відвідавши львівську виставку, був дуже приємно вражений роботою львівських колег. Усі рослини викликають захоплення, а їхні господарі - масу позитивних емоцій (на виставці я відчув атмосферу старих пташиних ринків - де всім було цікаво спілкуватись, де знову і знову не вистачало часу для того ж таки спілкування, і де врешті стояв "гул" як у великому вулику...), ну а окрім того, можна було придбати гарного екземпляра для своєї колекції. А їх було більше, ніж достатньо - астрофітуми, гімнокаліціуми, аденіуми, різноманітні опунцієві і т.д. А ще - чарівна подорож по Еколого-натуралістичному центрі, де живуть павичі, лелеки, голуби різних порід, папуги, граки, а ще лами, білки і багато інших видів тварин та птахів. Браво, львів`яни! Тепер я твердо переконався, що у Львові не лише кава найкраща!!!)
Відповісти

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”