В гостях у Sirocco

1
Зима, звісно, не найкращий час для відвідування колекцій кактусів чи сукулентів, але я і Діма (_demon) все ж захотіли помилуватися зимовим цвітінням аденіумів, котрих п. Ярослав (sirocco) показував в одній з тем. Господар дуже гостинний та привітний, маса вичерпної інформації по тому чи іншому питанню культури. Залишилися задоволені відвідинами і от трохи фотографій.


Вкладення
Цей сорт має розрізані пелюстки, через що скидався на розкішний махровий олеандр. Цей сорт має розрізані пелюстки, через що скидався на розкішний махровий олеандр.
Недавно відцвіла тиландсія Недавно відцвіла тиландсія
Цей аденіум має бути більш насиченим, але при зимовому сонці не набиралося тсільки кольору, як влітку. Цей аденіум має бути більш насиченим, але при зимовому сонці не набиралося тсільки кольору, як влітку.
Аденіум на фоні заходу і засніженого приватного сектора :) Аденіум на фоні заходу і засніженого приватного сектора :)

Re: В гостях у sirocco

2
Доповнюю ще кількома фотографіями :)
Вкладення
Кристатна еуфорбія пісцідерміс (вона мені аж задуже пісцідерміс :)) Кристатна еуфорбія пісцідерміс (вона мені аж задуже пісцідерміс :))
"Гектари" хаворцій, деякі з них разюче нагадували рослини аріокарпусів. "Гектари" хаворцій, деякі з них разюче нагадували рослини аріокарпусів.

Re: В гостях у sirocco

4
Паша, є бажання попробувати посадити abdelkuri на своє коріння, як це зробив колись Ігор Ситник. Але якось ще не рішаюсь.
Може в когось будуть якісь поради з цього приводу?

Re: В гостях у Sirocco

5
Я не по поводу абделкури, а о своем впечатлении - СПАСИБО :)! Юре за фото - зимой такие репортажи откровенно согревают душу ;). А Ярку - за прекрасный материал для фото ;)! Очередной раз подумываю не просто о поездке во Львов, а о необходимости пройтись по коллегам ;).

Re: В гостях у Sirocco

7
Лєна, запрошуємо в гості!
І по Львову ще поблукати, і колекції подивитись. Місто активно працює на туризм- весь час щось відкривається нове, часто креативне.
А відносно зимового такого багатого цвітіння- це в мене вперше, після повної переробки балкону :noseflower:

Юріє, дякую за фото!

Re: В гостях у sirocco

8
sirocco писав:Паша, є бажання попробувати посадити abdelkuri на своє коріння, як це зробив колись Ігор Ситник. Але якось ще не рішаюсь.Може в когось будуть якісь поради з цього приводу?
Ярославе, я колись читав, що абделькурі дуже нагадує своєю поведінкою еуфорбію канарієнзіс. І веде себе так само - довго і нудно вкорінюється, але потім, коли вже випустить коріння, росте без проблем.
http://flickr.com/photos/pazzapped/
Відповісти

Повернутись до “Виставки, ботсади, екскурсії, поїздки, гості”