Re: Похоже на семена литопса?

6
А ви спробуйте купити насіння літопсів на цьому сайті. В розділі каталоги-> Каталог семян других суккулентов. Там величезний вибір, також є насіння фаукарій, фенестрарій, титанопсисів та інших ( я так розумію Вас цікавлять саме аїзові) Гарантовано! Без обману зійде саме те, що написано. :) Звичано, втрачені гроші Ви не повернете. Але і не буде більше приводів для розчарування :). І ще, якщо хочете займатись літопсами, придбайте книжку " Литопсы - богатство дикой природы" - це азбука для літопсовода, там і секрети догляду і посіву і опис усіх видів та різновидів з фото. Не пошкодуєте! Також є на цьому сайті в каталозі книг.
І на майбутнє. Насіння та рослини не варто брати на OLX. Купуйте їх в спеціалізованих групах, спеціалізованих сайтах (типу цього, або партнерів, збочку є банери Кактус шоп та ін.) на виставках, або безпосередньо у любителів.

Re: Похоже на семена литопса?

8
aschukin писав:Фото все из инета. После их предложения: "У нас есть такие виды как :Аукамп.Лесли,Мраморный,Кеглевидный,Разделенный,
Буроватый,Оливково-Зеленый,Оптика" , можно закрывать страницу.
А я вас спрашивал где вы берете и продаете ли свои семена но вы так и не ответили вот и искал где удобнее

Re: Похоже на семена литопса?

9
ira_tamagocha писав:А ви спробуйте купити насіння літопсів на цьому сайті.
Уже заказал тут но когда их соберут я без понятия.
Читать нелюблю но может если попрет с литопсами то возможно и куплю книжку. А на счет растений я не соглашусь. НА ОЛиксе я кучу покупал и с рук в руки и по перессылке и все нормально, а с семенами вот такой мудень попался.

Re: Похоже на семена литопса?

10
Dwarryn писав:Ну а я б просто з цікавості посіяв те, що прислали))) Ну реально ж цікаво, що підсунули. Якщо надумаєте посіяти, не забудьте сюди написати, що зійшло)
Ну если это не литопсы, а это не они как мы определились, то понять что там получится только через пол года - год... будет расти непонятным бурьяном пока характерные черты не появятся

Re: Похоже на семена литопса?

11
NBSerG писав:
aschukin писав:Фото все из инета. После их предложения: "У нас есть такие виды как :Аукамп.Лесли,Мраморный,Кеглевидный,Разделенный,
Буроватый,Оливково-Зеленый,Оптика" , можно закрывать страницу.
А я вас спрашивал где вы берете и продаете ли свои семена но вы так и не ответили вот и искал где удобнее
А где вы спрашивали,посмотрел в личку писем от вас не было.

Re: Похоже на семена литопса?

12
Ну мене Ви не переконаєте. Ризик справа добровільна, я стараюся брати рослини у перевірених продавців і бачити перед покупкою реальне фото рослини, що продається, а не красиву картинку з інету. А з приводу насіння можете ще подивитись на Кактус шоп (збочку на цьму сайті є їхній баннер). Там внизу сторінки список каталогів насіння, зверніть увагу на таких продавців Григорій Мухін, Олександр Чеховський, великий асортимент гарного насіння літопсів пропонує Сергій Червінко (сама в нього брала, зараз ростуть красунчики, вирощені з його насіннячка), Ната Елліс. Але зважайте! Зараз весна, і гаряча пора для кактусистів, а ці люди не тільки насіння розсилають, а і доглядають за своїми колекціями, зазвичай самостійно, без помічників, тому, можливо, збір Вашого замовлення буде також не миттєвим.
Відповісти

Повернутись до “Посів”