2
Саме у фазі сімядольних листків щеплять безхлорофільні ( малохлорофільні ) сіянці кактусів, тому що до наступних
стадій розвитку вони не доживають.

4
Я тоже спустя 1-2 недели после всходов. Исключение составляют мелкосеменные. Последние держу 1-1,5 месяца, что бы их хоть видно было

5
skler75 писав:Доброго дня.
Підкажіть чи можлива привівка в фазі розгорнутих сім'ядолей, коли ще немае нічого більше?
А що ви щепити плануєте? На яку підщепу?

7
Спершу на peireskiopsis. Потім на opuntia-neobesseia-echinocereus.
Іншу партію зразу на гіпокотіль корифант

8
Мене тільки зараз починає затягувати SW of US. Моя порада буде маненькою, в порівнянні з тим, що Ви бажаєте щеплити. Пейрескіопсіс для щеплення гіпокотіля цих родів найкращий. За ним слідує селеніцеріус.
Після того як щепа досягне 2см, зріжте воронкою апекс. Отримаєте купу діток, які без проблем укоріните, чи пустите на щеплення, але вже на морозостійку прищепу.
Я тільки в цьому році замовив у Павлічіка E.triglochidiatus v. inermis SB 686, Mesa Co, Colo., mrazuvzdorný. Приоритет- своє коріння, але це час. Росте повільно, але (слава Богу!) не гине

9
Вибачте за погане фото. Не любля фотографувати посеред ночі при поганому світлі. Але вдень немає часу.
1. Початок
SCLEROCACTUS, terrae-canyonae, Koehres (1708), щеплений на селеніцереус. Дата початку шаманування над насінням- 02.09.19. Щепленню кілька тижнів. Щепити треба як верхівку, так і задню частину. Для істиних S. задня частина на авось. Тумеі дають пагони
Вкладення

10
2. Через півроку-рік вони будуть такими. Ці клони зняті з маточників, які ростуть на перескіопсісі. Привиті на початку весни.
На фото TOUMEYA papyracantha, Piltz (2327)
Вкладення

11
3. Укорінення сухе продовж місяця. Бажаний нижний підігрів і яскраве освітлення.
Рослини на своєму корінні десь рік.
Зроблю все можливе, щоб тумеі на початку весни відцвели та дали насіння. Насіня висію , щепленням займатись не буду
На фото:
TOUMEYA, papyracantha, Piltz (2327)
SCLEROCACTUS, pubispinus, Piltz (3957)
Посів від 27.03.17. З десяти насінин кожного виду отримав по 6 рослин, які були привиті. Через брак досвіду прижилось не все (лише по 4 шт). Сіянці довгі, треба різати не на 2, а 3-4 частини
Вкладення

12
4. Для порівняння рослини на своєму корінні з самого початку. Посів 30.08.18
Для другого фото:
Pediocactus, simpsonii v.robustior, huge shaggy stem, BB92 4 Pueblo Pk,OR, MG1170.45
Sclerocactus, parviflorus, great spines, in clay, RP108 Green River, UT, MG1220.705
Є і інші, але заставлені. Зимують
На всіх фото горщики 5см.
Вкладення
Відповісти

Повернутись до “Посів”