Re: Освещение сеянцев

31
Спасибо всем за ответы. У меня растут астрофитумы, гимны, хаматокактусы, сетиэхинопсисы и ребуции. Все сеялись 1,5 месяца назад. В тепличку с нижним подогревом с термореле. Температура 30-33 градуса днём и 22-23 ночью. Освещала поначалу двумя дневными лапами. Неделю назад добавила фитолампу. А вот на какое правильное расстояние от всходов её вешать информации не нашла. Могу правда сказать, что с её добавлением астрофитумы начали круглеть. Читала отзывы по фитолампе, мнение у всех разное. Буду экспериментировать.


Re: Освещение сеянцев

32
Народ, я перечитав всю тему, але так і не знайшов відповідей. Поясніть будь-ласка, чим ви світите? Яка має бути потужність ламп? Три 15Вт лампи при довжині 438 мм ламп достатньо? Чи їх треба 4? Чи вистачить і двох? Якщо є якісь лампи, особливо хороші для сіянців - то які вони?
Я купив собі на пробу магазинне насіння кактусів, суміш, в мене в акві є скляне перекриття під лампами, я хочу посіви засунути туди, подивитися, як вони ростимуть, але якщо будуть витягатися, то треба робити повноцінну тепличку.

Re: Освещение сеянцев

33
На форумі є достатньо тем про використання ламп для сіянців тут або тут,тут, наприклад.Найчастіше використовується те,що є під рукою,з огляду на фінанси і з коректуванням в залежності від отриманого результату. Три лампи достатньо,якщо відстань між ними не більше 10 см.
st.marian.sky@gmail.com
Відповісти

Повернутись до “Посів”