Re: Посев Ariocarpus

168
Это скорее свойство самого Ariocarpus trigonus horacekii: у меня точно также пытаются цвести привитые сеянцы, но привиты они у меня на эхинопсис, и стоят на подоконнике без какой-либо искуственной досветки.

Re: Посев Ariocarpus

174
По моєму вони у вас трохи підгорівші. До половони року а то і більше прямі сонячні промені тільки шкодять та вганяють у стагнацію аріо.
Думаю оптимальний варіант це під лампи та вологе середовище.
Роман Якоменко чудово описував свій досвід у цій темі.

Re: Посев Ariocarpus

175
0leg писав:По моєму вони у вас трохи підгорівші. До половони року а то і більше прямі сонячні промені тільки шкодять та вганяють у стагнацію аріо.
Та де ж з листопада "прямі сонячні промені"? Нормальні сіянці.

Re: Посев Ariocarpus

176
Я зрозумів вже. Це в мене перший посів. Ну. З квітня почав сіяти. Був ще один в школі в 80-их. Потім кинув по обставинам. Зробив тепличку півметра на метр і 20 синіх, червоних світлодіодів 3ватних... Виявилось забагато. Кладу папір білий зверху.

Re: Посев Ariocarpus

177
Добрый вечер!
Выкладываю два первых своих посева Ариокарпусов:
№18- 15.09.17, семена Д.Самогородского
№40- 12.05.18, семена П.Павличека.
Эти посевы рассматриваю как тестовые, т.к. до этого ариокарпусы не сеял.
Не доволен темпами роста и внешним видом сеянцев. Сеянцы с посева №40 неподгорелые, хорошо притеняются.
Из первых двух посевов понял тольтко одно- ариокарпусы в этом возрасте неубиваемы. Выпадов не было, хотя в посеве №18, при первой пикировке был обнаружен мучнистый червец (стерилизация грунта была безупречна), а летом, этот посев, подвергся нападению трипса.
Оба посева света белого не видели. Стоят с самого начала в посевном шкафу.
Возможно, причина стагнации была вызвана отсутствием перепада температур день-ночь в летний период?
Буду признателен за любые замечания и рекомендации. В январе хочу сделать большой посев этого рода.
Вкладення
Відповісти

Повернутись до “Посів”