Re: посев блоссфельдий

136
Там мова йшла про власнокореневі рослини ( точніше про вік материнського сіянця ), які утворюють куртини. А тому,що
не всі фрайлеї діткуються, і запам'яталась та стаття. Щодо кількісних показників, то для фрайлей - 25-30 років,
блоссфельдій - 30-35, сулькоребуцій - до 40 років, хоча в цифрах можу помилятись - надто багато часу збігло з тих
пір.


Re: посев блоссфельдий

137
Сегодня экстренно пришлось распикировать посев блоссфельдий.
Посев произведен 28.09.19. Все это время находился в закрытом состоянии и очень редко поливался через нижние дренажные отверстия кипяченой водой. Все это время удавалось посев держать без водорослей. Но, волей судьбы, поливая другие сеянцы, которые с 2 месяцев поливаю водопроводной водой без кипячения, полил и эту плошку. Через непродолжительное время, природа взяла свое- плошка начала обрастать водорослями и пришлось пикировать.
Эх, этому посеву еще бы с пол года порасти в условно стерильных условиях
Вкладення

Re: посев блоссфельдий

138
Я все экспериментирую с пылевидными семенами. Хвастать пока особо нечем. Сделал посев по Фляйшеру. Иногда водоросли удается остановить переставить емкость с посевом в менее освещенное место.

Re: посев блоссфельдий

141
Гарні у Вас боссфельдії. Я ще рік тому це помітив, коли Ви їх вперше виклали.
А мої ще сонця не бачили, тому і бліді. Їм зараз трохи більше, як півроку, і весь цей час було дуже бліде освітлення. Для них зараз основна вимога (на мою думку)- боротьба з водоростями.

Re: посев блоссфельдий

142
Можливо хтось порадить скільки часу від посіву blossfeldia можуть рости в герметично закритій ємності без пікіровки?
Особливо цікавить, чи був у когось досвід такого утримання 1.5-2 роки і які наслідки переходу на відкритий режим після "розкупорки" ємності

Re: посев блоссфельдий

143
У мене не зовсім герметична. Малі контейнери знаходяться в великому, але кришка того просто лежить зверху, не закрита фіксаторами. Посів 2.01.2020. Чиста пемза. Потрібно попікірувати, але руки не доходять.
https://drive.google.com/file/d/1D6NHPO ... sp=sharing

Повернутись до “Посів”