Re: фото сеянцев

93
Хоть уже и староваты для сеянцев (год прошел), но распикировала в первый раз.
Bulbine aff. mesembryanthemoides
Кошка, гуляющая сама по себе, имеет форму листа Мёбиуса

Re: фото сеянцев

100
Доброго часу доби.
9.09. я посіяв насіння по 6 шт. близько 30 видів яке мені подарувала Ivelena
І результат не задовільний,а може і задовільний,адже це перший раз, щось взійшло а щось ні,а щось частиною.
Але я задоволений результатом .
Сіяв у харчові лотки з дренажними отворома ,на дно цеоліт,зверху грунт і дрібний пісок,і зверху присипав піском.
- результат не задовлній.
Сіяв у баночки з під гірчиці (маленькі на 50 г) зверху харчова плівка у перліт
- результат хороший,я сипав зверху насіння,тому відсоток сказати не мож точно,але 90% точно,дуже густо все проросло.
Головна моя помилка це те то я не маю належних умов для вирощування сіянців.Я не маю теплички.
Я поставив лотки у ел. піч і виставив температуру 30-35 градусів - світла не має.
І все дещо почало густо проростати,а дещо ні,це напевно залежить від виду кактусів.
Потім я взять і те що проросло,і уже видовжилось і пересадив у грунт з листвяної землі дуба,та дернової землі з берегу та піску + різні мінерали,на дно пішли всі мінерали,а зверху через сито дрібна земля з піском і крихти мінералів,накрив пілвкою. Поставив лоток на електросушку для взуття ,вона нагріває до 60 градусів свої пластини,а з рарахунком що в будинку 20 градусів,і лоток у мене металевий ,то теоретично температура у середьному шарі грунту де корінці більше 35 не мусить підніматись,і поставив все це діло на підвіконння,де сонце не таке яскраве.
З ліва на право найбільш проростаючі у мене.
Astrophytum mix
Echinocactus grusonii
Notocactus submammulosus
Решта покащо не підписана.

Дякую Ivelena за насіння та можливість для експрементів!
Вкладення

Re: фото сеянцев

102
Очень потянуты(особенно в центре в таком возрасте они должны быть почти круглые( за малым исключением), если не добавите освещения... так и закончится.

Re: фото сеянцев

104
То фото після пікіровки, зійшло все не так гарно ) ці рослинки світла не бачили ) вогнище довші , 1/4 в землі закопана. Сьогодні перший день к новому ґрунті та перший день на світлі )
Коли вилупляться з насіння інші - теж на світло поставлю. Чомусь дрібні насінини не проростають , різні маміляріі наприклад (

Повернутись до “Посів”