Albuca spiralis

1
Не знал в какую тему писать, если не туда, исправьте, пожалуйста) Подскажите, пожалуйста, где можно купить семена Albuca spiralis? И какие особенности посева? Заранее благодарен.


Re: Albuca spiralis

2
Перед Новым годом брал семена Albuca spiralis у Олега Лагутина. Сейчас, к сожалению, он в состоянии переезда на новое место жительства. Но это ведь не навсегда. Я думаю, в скором времени, его сайт вновь начнет полноценно работать. Пока можете посмотреть на ассортимент. Вот ссылочка:
http://www.ahhnursery.com/store/catalog/

Re: Albuca spiralis

5
Попробую оживить темку о альбуках.
Первые фото посева альбук в разделе форума Посев, Фото сеянцев.
Извините. Не получается создать ссылку.
Так выглядит семейство Ornithogalum concordiana + albuca spiralis (Посев от 02.2014) на данный момент.
Аlbuca spiralis на переднем плане. Вот такая луковка обнаружилась при раскопках.
Вкладення

Re: Albuca spiralis

7
Всем привет. Приобрёл Albuca Spiralis. Прислали почему-то с европейским паспортом на растение (оно что, галлюциногенное?). Основной вопрос: кто подскажет основные параметры ухода? В интернете есть противоречивые данные.
Вкладення

Re: Albuca spiralis

8
Переважна більшість альбук вважаються лікарськими рослинами ( в основному психотропними, але деякі застосовуються і як конусопідйомні * ).
Види з Намібії та західної частини ПАР в наших умовах є зимовегетуючими, але не настільки облігатно, як, наприклад, тилекодони, тому є надія, що в перспективі вони пристосуються до наших пір року.
Стосовно Вашої рослини, то, схоже, вона вже кілька тижнів перебуває у стані спокою, можливо примусового, як варіант передпродажної підготовки. Зараз бажано акуратно ( ніжно ) зняти засохлі луски, щоб мати можливість слідкувати за станом цибулини, - якщо вона дуже зморщена і м'яка, то після посадки можна трохи полити, слідкуючи, щоб вода не потрапила в розетку листків. Якщо ж цибулина тверда, то до середини серпня рослину не варто поливати, забезпечивши їй трохи світла. Удачі !

* Після обстеження у гінеколога пацієнтка запитує лікаря:
- Докторе, а що б Ви перекомендували моєму чоловікові для підняття конусу ?
- Не конусу, а тонусу.
- Докторе, я краще знаю, що треба піднімати моєму чоловікові !

Re: Albuca spiralis

9
Дякую, Ростиславе за корисний і веселий :-D коментар.
Я вже посадив її в грунт, цибулина була трошки м'якою. Все інше зроблю, як Ви рекомендували. Тільки от ще питання: взимку, коли в неї період росту і треба її поливати, під підсвітку ставити? Чи може зимувати на підвіконні?
Дякую!

Re: Albuca spiralis

10
Мабуть, з жовтня по лютий таки доведеться досвічувати, інакше рослина гонить лінійні листки та майже не цвіте,
особливо при затяжних малосонячних періодах, як це було, наприклад, в в грудні 2018 року майже в усій Україні. Тоді,
наприклад, для Києва тривалість сонячного сіяння склала всього 7 годин за цілий грудень - абсолютний мінімум за всю
історію спостережень.
Відповісти

Повернутись до “Посів”