Тепличка і майбутній посів

1
Зробив нову тепличку. Як обігрів використав електро-баласт від люмінесцентних ламп, який з обох боків обклав склом. Сама тепличка встановлена на холодному балконі. Передню стінку поки не закривав, температура вдень - 25с, ніч - 15с. Також з пластику зробив прозорий ковпак, за допомогою нього можна підняти вологість і температуру.
Але є одна проблема, вночі не можу вимкнути ламп, бо баласт вистигне і температура може знизитись до 0с. Підкажіть, чи можно майбутні посіви вночі залишати з світлом? Якщо ні, то зроблю ще один непрозорий ковпак.
Чекаю замовлене насіння і ваші коментарі та пропозиції для удосконалення. 8O


Re: Тепличка і майбутній посів

13
Я бы на деревянную основу закрепил бы лампы накаливания(или энергосберегающие) по периметру самого основания.Далее по бокам основания можно положить по одному деревянному бруску а затем положить на него стекло на которое ставятся посевы.Тем самым образовывается воздушная(тепловая) прослойка которая будет обогревать снизу Ваши посевы.Лучше конечно либо чем то затемнить стекло приклеив что то к нему либо же использовать ДВП чтобы свет от ламп подогрева не попадал в теплицу.Хотя я думаю и с прозрачным стеклом неплохо будет.Так что решать Вам :wink:

Re: Тепличка і майбутній посів

14
elgreto писав: Без підсвітки різко впаде температура, єдиний варіант чимось накрити :!:
Є ще один варіант- вимикати лампи, баласт на ніч а купити електричний килимок і вмикати його на ніч. буде менше витрат ел енергії, ніж при попередньому запропонованому варіанті з підігрівом лампами розжарювання чи то енергозберігаючими

Re: Тепличка і майбутній посів

15
це все надто складно.
потрібна конструкція, до якої можна не заглядати тижнями.
це значить поставлена на підлозі десь в кутку кімнати,
під"єднана в електромережу через таймер, денний тепловий режим можна
протестувати і за необхідності прикрити передню стінку теплички...
Ну, хіба що у Вас надлишок вільного часу..........................
Відповісти

Повернутись до “Посів”