Re: Sclerocactus: от семени к прививке и обратно

16
Довелось щепити на те, що було в наявності. Glandulikaktus’ів зійшло багато, мені стільки не було потрібно. Рід генетично близький, тож має краще приймати підщепу.
Взагалі, я спочатку теж шуткував, якщо по Ханту Glandulikaktus це Sclerocactus, то я щеплю на Sclerocactus.


Re: Sclerocactus: от семени к прививке и обратно

18
Спочатку все було добре. Хороша приживлюваність, далі впевнений ріст, можливо трохи прискорений, середня колючка. Але через те що на момент щеплення Glandulikaktus’и були не великого розміру, прищепи їх майже роздавили. Тобто їх краще використовувати як тимчасові підщепи, або якщо вони більшого розміру, як у випадку з щепленням на Echinopsis чи Ferrocactus.
Я не спеціалізуюсь на щепленні, тому не можу сказати впевнено, але мені здається для Sclerocactus’ів краще пасує Echinocereus, наприклад reichenbachii.

Re: Sclerocactus: от семени к прививке и обратно

19
Як це «роздавили»? Я щось не зрозумів.... Я теж поки не спец в щепленнях...цього року вперше щепив циліндропунцію на хуміфузу - здається жива....
Передаю величезний привіт своїй мрії, якщо ти надієшся, що я здамся, то ти помиляєшся.
Відповісти

Повернутись до “Посів”