Re: Sclerocactus: от семени к прививке и обратно

49
Так,я абсолютно погоджуюсь зi Skeptyk.Рослини,захищенi вiд надлишкiв вологи, поводять себе геть iнакше,нiж тi,що зростають без жодного захисту в умовах вiдкритого грунту.Але в майбутньому маю бажання,виростивши попередньо багацько екземплярiв цих цiкавих рослин,випробувати частину з них саме в повнiстю незахищеному грунтi.Я думаю,що й такий спосiб вирощування може виявитися досить перспективним.Але то все треба заздалегiдь готувати та випробовувати.

Re: Sclerocactus: от семени к прививке и обратно

51
Пане Андрiю,грунт просто присипаний гравiєм,без плiвки чи агроволокна пiд ним.Метою саме такого застосування присипки є унеможливлення затримки надлишкової вологи пiд рiзного типу мембранами.А в гравiйних садах застосування плiвки має на метi саме затримання в грунтi вологи в сухих мiсцинах та недопущення проростання насiння бур'янiв.Без плiвки з бур'янами треба деякий час ретельно боротися,але волога не затримується надовго,хоча,в той же час,i не видаляється рекордними темпами пiд пекучими променями Сонця та за рахунок цього грунт не сильно перегрiвається, бiльш декоративного вигляду набувають посадки та взимку деякi рослинки мають змогу " зариватися" в шар гравiю,що я iнколи спостерiгаю рано навеснi.
Відповісти

Повернутись до “Посів”