Re: Куплю, приму в подарок семена Pseudolithos.

3
так, дійсно цікаво...
я ще не вважаю себе настільки вправним, щоб вирощувати псевдолітоси
(а можливо, купувати їх за ДУЖЕ високу ціну і втратити
через відсутність досвіду я вважаю неправильним)
Тим більше приємно, що серед нас є молоді початківці,
які ще ніколи не пробували сіяти простенькі лофофори,
але готові братися за вирощування елітних дорогих рослин,
особливо якщо вдасться отримати їх в подарунок

Re: Куплю, приму в подарок семена Pseudolithos.

6
[tab=30]Олег, не уподобляйтесь предыдущему "троллю".
Ни Олег Ильяшенко, ни куратор коллекции Юрий Сушак, не могут распространять никаких семян в силу вполне очевидных причин.

[tab=30]Выше вы сделали ошибку: "Бачив на форумі cactuslove.ru десятки дорослих рослин Pseudolithos які любязно надані нашим співвітчизником Іляшенком..." Нужно уточнить, что любезно предоставлены были именно фото, а не сами растения.
Ariocarpus - forever !

Re: Куплю, приму в подарок семена Pseudolithos.

7
він не розповсюджує насіння не тільки з об"єктивних причин сьогодення,
а й з тих, що в світових каталогах воно коштує від 5 євро за 10 насінин,
і нема жодних підстав продавати його дешевше.

До речі, щодо процедури запилення псевдолітосів цілі статті пишуть -
технологія дуже нетривіальна, і зовсім не гарантує успіху..

Тому краще починати з мамілярій, астрофітумів, турбінікарпусів,
тим більше що таке насіння легше знайти навіть в подарунок
(я восени багатенько передав керівникові львівського клубу для популяризації серед початківців)

А от років через 3-5, коли мамілярії, астрофітуми, гімнокаліціуми повиростають і позацвітають,
можна злегка починати придивлятися до еліти кактусівництва...

Re: Куплю, приму в подарок семена Pseudolithos.

9
0leg писав:Кого цікавить є пропозиція по даних рослинах на цьому сайті
http://livingstones.com.ua/pseudolithos
Прочитайте что они же ниже пишут:
"Последние новости
10/11/2014. Работа теплицы временно приостановлена

Наша теплица находится в пригороде Донецка. В связи с обстановкой в городе и области мы не можем обслужить заказы. Теплица закрыта на неопределенный срок."

Re: Куплю, приму в подарок семена Pseudolithos.

12
Skeptyk писав:
сіяти простенькі лофофори,
Skeptyk писав: Тому краще починати з мамілярій, астрофітумів, турбінікарпусів,
тим більше що таке насіння легше знайти навіть в подарунок
Повністю згоден. Я от сію зараз потрохи насіння, якраз є й ті роди, що перерахував Скептик, яке подарував Г. Мухін форумчанам в рамках святкової акції на св. Миколая, оті простенькі лофофори, то для мене ваще мічта (є й вони), я маю до них слабість (бггг, зрозумійте мене правильно :-D ) й в мене кілька штук проросло. Краще потренуватися на доступнішому насінні, плюс можна в колективних замовленнях собі брати насіння, виробити собі свою методику роботи, побачити в ній помилки й братися тоді до чогось складнішого, коли ти вже певен в собі.

Re: Куплю, приму в подарок семена Pseudolithos.

13
Мда.. Skeptyk цілком виправдовує свій нік. Взагаліто ця тема була створена з метою отримання інформації про те де саме насіння вищевказаних рослин можна придбати і в кого, або ж кому не жаль хоче/може ним поділитись. Я знайшов одне джерело і вирішив поділився інформацією зі всіма та був готовий зробити замовлення, але пізніше звернув увагу що це зараз неможливо. Тому вирішив замовити декілька "рослюх" pseudolithos cubiformis в одного з учасників нашого форуму.
Доречі найближчим часом планую посіяти 3 види Лофофори (williamsii, diffusa, fricii), декілька видів аріокарпусів, ацтека рітері, декілька культиваторів астрофітума, дещо з gimnocalicium, parodia та copiapoa.

Re: Куплю, приму в подарок семена Pseudolithos.

14
0leg писав:планую посіяти 3 види Лофофори (williamsii, diffusa, fricii), декілька видів аріокарпусів, ацтека рітері, декілька культиваторів астрофітума, дещо з gimnocalicium, parodia та copiapoa.
молодець! вектор правильний, особливо це стосується лофофор, гімнокаліціумів і пародій.
решту насіння я б відклав до моменту досягнення досвіду із щеплення сіянців
Відповісти

Повернутись до “Прийму у подарунок, куплю”