2
Эта книга выпустилась работниками нашего университетсткого ботсада. Если Вы хотите узнать, можно ли ее еще приобрести, лучше обратиться прямо к ним: Fomin Botanical Garden <fominsad@bigmir.net>, тел. в Киеве 239-34-06.
Удачи[/url]

4
Пропілеї - це монументальні ворота з колонами в доричному стилі з широкими сходами. ... Пройшовши через Пропілеї, процесія опинялась на великій площі, ...

Но теперь как-то не очень понятно, почему они украинские...
:roll:

6
Олено, дуже вдячний за інформацію, зателефонував, обіцяли подивитися, але без будь-яких гарантій, що щось знайдуть :( . Зателефонував в видавництво "Українські пропілеї" ...-там тільки один редакційний екземпляр, порадили звернутися... :) до Вас. На випадок , "якщо ніде вже не знайду" тоді підійти в редакцію(як я зрозумів вони арендують приміщення в ботсаду) і купити цей екземпляр :wink: ,що нажаль малоймовірно,( оскільки в Києві по справах я буваю дуже рідко) . У цьому випадку можна буде заручитися Вашою допомогою? Звичайно, не без відповідної подяки з моєї сторони.

7
Ага.
И скажите, чтобы Пропилеи писали в названии издательства с большой буквы, так как это - имя собственное.
Мы тут расследование провели, подозревая, что это слово из новояза!
:lol:
С уважением, Лиана
Відповісти

Повернутись до “Література з кактусів та інших сукулентів”