Re: Подскажите, где купить литературу по кактусам?

31
balanovskiy писав: Даже скачивая электронные варианты большинства отечественных книжек, после быстрого ознакомления удаляю с компьютера как ненужный хлам. :-D
+1, недавно чистив папку з е-books, знищив
"все о кактусах" Ван-дер-Неера
"уникальную энциклопедию кактусов" Сушака
"Кактусы в нашем доме" Гюнтера Андерсона
"Правду и неправду о кактусах" Батова і Щелкунової
шеститомник Бакеберга (а навіщо він мені???)
"The illustrated dictionary" Preston-Mafham
Schone_Kakteen_richtig_pflegen
Кактусы и суккуленты Майлза Андерсона
A.Lux, R.Stanik - Vsechno o kaktusech
Lem&Lem. Кактусы
Schutz, Fleischer - Pestovani kaktusu - 1969
Lovec kaktusu (про Фріча)


і ще там дещо, що було дубльоване в pdf i djvu - познищував pdf,
бо djvu в 2-3 рази менші по об"єму

Рогацкіна книга цікава, але переглянув е-версію і залишив...
Ну не фанат я гімнокаліціумів, хоча 2-3 десятки рослин треба мати в колекції

Хто що може сказати про останню новинку - книгу москвича Дмітрія Дьоміна?


Re: Подскажите, где купить литературу по кактусам?

35
НАВІЩО купувати нові книги????
- якщо Ви початківець - стягніть з інтернету Лобко "Ваші зєльониє йожикі", роздрукуйте і насолоджуйтеся найближчих рік-півтора
- якщо Вам потрібен фотоатлас-визначник, навчіться вбивати в браузері "www.google.com"
- якщо Ви букініст - колекціонуйте раритетні книги, видані не пізніше ХІХ сторіччя
- якщо Ви хочете зробити приємне автору - таки купіть, але обов"язково попросіть його про дарчий напис
- якщо Вам потрібна серйозна інформація - використовуйте той же google та читайте дискусії на тематичних форумах

є ще якась не згадана вище причина? хіба що примха...Що ж, примхи слід задовільняти :-)

Re: Подскажите, где купить литературу по кактусам?

36
Ну кой коли приємно погортати паперові сторінки книги, особливо, коли вони рідні та щось значать, а коли вони були перші на довгому шляху пізнавання такої рідної для нас справи і більше ніякої інформації не було.

Re: Подскажите, где купить литературу по кактусам?

37
У меня есть примерно штук 10 книг о кактусах приобретенные в трудное время. По большому счету из того что я видел, достаточно одной книги, это "Колючее чудо". Урбана. Обьемная книга, которая прививает любовь к ним и передает всю прелесть общения с кактусами, в этом ее главное достоинство и моя первая книга о кактусах, которую мне подарили в 80 годах. А все остальное, инет, форумы и т.п.) прочитал, скачал и даже можно удалить. Ну и книга Буренкова интересная, Кактусы в гостях и дома. Отечественная и нужная, со специфической и интересной информацией.

Re: Подскажите, где купить литературу по кактусам?

38
Віт та К писав:Ну кой коли приємно погортати паперові сторінки книги, особливо, коли вони рідні та щось значать, а коли вони були перші на довгому шляху пізнавання такої рідної для нас справи і більше ніякої інформації не було.
О да! Я и сейчас с трепетом беру в руки Залетаеву - это моя "дверь в мир кактусов".
Та, что была у меня с 1975 была "зачитана" юными кактусистами, но несколько лет тому назад я снова купил "бумажную" Залетаеву первого издания. Дорога как память.
Д.Петров, г.Воронеж

Re: Подскажите, где купить литературу по кактусам?

39
sergey30 писав:Может кто подскажет, стоит покупать книгу 'КАКТУСЫ' Атлас-определитель Гапона и Щелкуновой?
Если нужен хороший определитель, то я бы посоветовала книгу Либора Кунте "Иллюстрированная энциклопедия Кактусы". Отличная бумага, много фото с описаниями. Вот только где её купить? Вопрос. Может как то по интернету можно заказать.
Вкладення

Re: Подскажите, где купить литературу по кактусам?

40
Отримав лист від Павличека про нову книгу "Японські гібриди астрофітумів", може кому буде цікаво. Якщо треба - перекладу:

"A new book “Japanese Astrophytum hybrid”, an exclusive design, large format (1,5 kg).
English language.
Authors: Roman Pavlica (Czech) and Sumihiro Saeki (Japan)
Content: 312 pages, 1603 (!!!) color images, a description of the history of cultivation in Japan and Europe, a description of the types.
ACTION - clearance sale! Big sale!
Previously: 89 Eur (2424.00 CZK) including postage
Now: 55 Euro (1485.00 CZK) including postage
PayPal addres: cact@chrudim.cz
http://www.cact.cz/noviny/2015/11/Astrophytum-akce.htm

pavlicek@chrudim.cz

PS.: Please, give information about the new book for your friends.
The book is beautiful."
Відповісти

Повернутись до “Література з кактусів та інших сукулентів”