Возьму семена

1
Доброго времени суток!
Возьму невостребованный излишек семян A. myriostigma. Возможно других видов. Либо пару-тройку саженцев. Пишите в личку.


Re: Возьму семена

2
Є трохи залишків насіння
astro myriostigma, capricorne, senile
напишіть в приват адресу, відправлю
тільки не бандероль укрпошти -
або нова пошта, або рекомендованим листом
(обклеєний зсередини плівкою з пупиришками),
стояти до години часу на пошті в черзі на оформлення і відправку бандеролей не маю часу

Re: Возьму семена

3
Всім привіт. Я починаючий кактусист (якщо можна так сказати). Я студент, живу в селі і завжди цікавився рослинами, ще коли я був зовсім маленьким то допомагав мамі садити різну розсаду, сіяти квіти в саду, восени постійно збирав насіння з різних рослин, але мене завжди цікавили кактуси (я просив маму купити мені якогось кактуса, але вони її чомусь ніколи не цікавили і вона мені постійно говорила що немає грощей для того щоб купляти кімнатні рослин і т д). Коли я закінчив школу і почав вчитися в місті то почав сам відкладати гроші і купувати собі нарешті кактуси( вперше купив в кінці 2017 року), брав і тут на сайті, і в фейсбуці купував, і на кактус шопі купував. Я розумію що в деяких людей бувають зайві рослини і вони Їх пролсто викидають(навіть тут кожного дна читавши форум зустрічав таке), завжди думав навіщо так, адже можна віддати новачкам і т д., але просити за просто так завжди було якось соромно. Навіть коли тут на день Святого Миколая пропонували безкоштовно насіння мені буле дуже соромно просити (що ж поробиш якщо я такий сором`язливий :) ) але все таки наважився написати і добрі люди мені прислали насіння (За що я їм дуже вдячний).
Напевне занедто багату тексту вже тому до суті, мені соромно просити, але якщо тут починають такі теми то і я вже напишу :) , якщо в вас є якісь зайві росслини чи насіння, чи дітки рослин то я з радістю їх візьму :-D
Зараз прочитавши тут на форумі 79 сторінок теми "Вопросы по роду Lophophora" моя мрія це мати в себе днкілька лофофор, ще мене дуже зацікавили аріокарпуси і фралеї :)
Розумію що просити аріо чи лофофору це вже занадто, але я буду радий і розповсюдженим видам кактусів. Якщо в когось з`явиться бажання подылитись напишіть будбласка в лс, я тут на сайті буваю майже постійно, читаю статті, форуми, вчуся)

Re: Возьму семена

4
напишіть в приват адресу - вишлю...
може через тиждень, може через два, коли почнеться семестр,
бо зараз до Львова спеціально не їжджу
оплатите поштові витрати...

Re: Возьму семена

5
Ярик, я рада, что одни из первых растений в вашей коллекции оказались от меня :). И буду рада продолжить сотрудничество (тем более, что мы почти земляки :)) - я написала в личку :)..
Закрито

Повернутись до “Дарую, рекомендую, каталоги насіння”