День святого Миколая!!!

1
Вельми шановане свято в Україні та і не тільки. Свято для дітей, які люблять отримувати подарунки, і для дорослих, які ці подарунки дарять дітям. Підтримуючи започатковану напередодні нашими шановними колегами-корифеями традицію, хочу від імені святого Миколая (теж маю на даний час сіду борідку) запропонувати "діткам", які весь рік поводилися дуже гарно та були слухняними, невеличкі подарунки. Першим п"ятьом відгукнувшимся пропоную в подарунок 10-12 порцій насіння кактусів (вибачайте, дуже простих - гімнокаліціумів, астрофітумів та маміллярії). Миколай вишле Вам подарунки Новою поштою (урбанізація).


Re: День святого Миколая!!!

10
Віталію, якщо Ви не проти, я теж долучуся до акції в Вашій темі.
В подарунок надішлю: Gymnocalycium sp, Setiechinopsis mirabilis, Opuntia camanchica, Echinocereus aff triglochidiatus, Pyrrhocactus nigricans, Rebutia sp, Hamatocactus setispinus, Lobivia haematantha v rebutioides, Lobivia sp.
Бажаючі отримати подарунок пишіть в приватні повідомлення.
Подарунки надішлю Новою Поштою.

Re: День святого Миколая!!!

12
Продовжуємо започатковану традицію, До дня святого Миколая бажаючі отримати невеличкі подаруночки у вигляді 10-12 порцій насіння простих рослин (гімнокаліціуми, астрофітуми, маммілярії) пишіть мені в особисту пошту чи на himik.1458@gmail.com . Подарунки отримають перші п"ять бажаючих (більше не вистачить "ресурсів"). Відправка тільки на Нову Пошту.
Відповісти

Повернутись до “Обмін, різне”