Re: Коллективные заказы импортных семян

196
Валя, але нас же буде багато !
Що таке 200 крон для цілого "куреня козаків", які мріють про альберто-войтеху чи крупноквіткові мамілляріі ?))
Пусте, аби скоріше замовлення відправити !)


Ariocarpus - forever !

Re: Коллективные заказы импортных семян

199
Вітаю, шановні колеги !

Я хочу нагадати, що зараз приймаю замовлення на насіння з каталогів R.Stanik та J.Chvastek.

Взяти участь можуть абсолютно всі бажаючи, незалежно від кількості замовлених позицій.
Запрошую стати учасником першого, в останні роки, україно-російського спільного замовлення навідь з однією позицією з якогось каталога !

Я хочу, щоб ми трохи відволіклись від політики або якихось труднощів у повсякденному житті, і згадали, що ми всі по-перше - добрі, адекватні, хороші люди. А по-друге - ми з вами кактусисти !) Я завжди відчуваю підтримку від колег, яких особисто навідь не знаю. Треба щось десь відправити, отримати в іншому місті, в іншій країні - не питання. Не доводиться навідь просити. Америка, Росія, Україна, Ізраіль, Німеччина - ми є всюди !) Хай живе і міцніє кактусарська дружба і порозуміння !!!
---------------------------------------------------------
Приветствую, уважаемые коллеги !

Я хочу напомнить, что в настоящее время принимаю заказы на семена из каталогов R.Stanik и J.Chvastek

Взять участие могут абсолютно все желающие, независимо от количества заказанных позиций.
Приглашаю стать участником первого, в последние годы, российско-украинского совместного заказа - даже с одной позицией из какого-то каталога !

Я хочу, чтобы мы немного отвлеклись от политики или каких-то житейских трудностей, и вспомнили, что мы все во-первых: добрые, адекватные, хорошие люди. А во-вторых: мы с вами - кактусисты !) Я всегда чувствую поддержку от коллег, которых лично даже не знаю. Нужно что-то отправить, получить в другом городе, в другой стране - не вопрос. Не приходится даже просить. Америка, Россия, Украина, Израиль, Германия - мы есть всюду !) Пусть живёт и крепнет дружба и взаимопонимание кактусоводов !!!
Ariocarpus - forever !

Re: Коллективные заказы импортных семян

200
Многие интересуются будет ли заказ у Прохазки ?
Отвечаю - да, будет. Я объявлю заказ сразу, как только продавец выйдет на связь. Пока что все мои письма остаются без ответа. Может быть у кого-то есть его каталог на 2016 год ? Выкладывайте в этой теме, пока будем выбирать, а когда появится хозяин каталога, я отправлю ему наши файлы.
Ariocarpus - forever !

Re: Коллективные заказы импортных семян

204
я тому і запитав, бо усі, кого я в приватних розмовах запитував про Прохазку -
давали різко негативні відгуки.
Колись ми у Львові замовляли у нього літопси
(!, які не повинні втрачати схожість і по 10 років) -
відгуки були різко негативні.
Не хочу екстраполювати тодішній 8-річний досвід на сьогодення,
але скажу тим, хто замовить у нього, прості слова - щасти Вам................................

Повернутись до “Обмін, різне”